SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16171
Enan DNA teraz lece i jestem bardzo zadowolony chodzi mi o inne środki tego labu i orale?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 1591 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22121
marsaw801
Enan DNA teraz lece i jestem bardzo zadowolony chodzi mi o inne środki tego labu i orale?

Po czym sądzisz że jesteś zadowolony? Jaki wynik teścia i jaka dawka leci?

Trenuj mózg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16171
Badan nie robiłem ale bardzo dobre samopoczucie i libido na plus to mi wystarczy.

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 1591 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22121
Ja w odczucia subiektywne nie wierzę. U mmie ma być czarno na białym

Trenuj mózg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25543 Napisanych postów 259938 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331953
Testosteron ? A po co badać zawartość we krwi jak działa ? Wyniki i tak już są nie dokladne .
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
lodzianin1
Testosteron ? A po co badać zawartość we krwi jak działa ? Wyniki i tak już są nie dokladne .

Takie już zboczenie

Trenuj mózg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4368 Napisanych postów 42969 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534077
marsaw801

Też aktualnie lecę test enan DNA i śmiga aż miło
Co do innych środków , opinie z mojego otoczenia same na plus , chłopacy z siłowni zadowoleni z labu...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-02 15:05:31

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Ja tam zawsze badałem, bo te 25-30 zł to już koło ch... latalo. Wynik taki, że wszystkie wiodące marki trzymają poziom. Ale różnica na tej samej ilości, tej samej firmy i tego samego rzutu wychodziła mi 32-38 więc się nie ma co przejmować wynikiem o ile nie wyjdzie w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4368 Napisanych postów 42969 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534077
Krzychu zależy też ile bijesz tego testa bo im większy wynik tym podobno mniej miarodajny....

Lecę juz ponad 6 lat i jak jest coś nie tak z testem to idzie to od razy wyczuć , spadek libido , samopoczucie itp...

Na początku częściej badałem testa , teraz już bardzo sporadycznie...
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Mi się tylko wydaje, że im więcej tym mniej go wychodzi. Ćwiartka potrafiła dać wynik (skala do 8) 32. Połówka 32 do 42 czyli nie proporcjonalnie. I to mi się potwierdza. Z kolei na 750mg już inaczej bo 77+. Więc ciężko tu logikę odnaleźć. Największy dowód dla mnie ze "klepie" to zejście na mostek hcg i trzymanie testa w normie Wtedy dopiero wychodzi, że test "coś" daje
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1