SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4471272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 102417 Napisanych postów 373579 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1696749
AC na badaniach wychodzi dobrze,monstera nie widziałem badań to nie wiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22560 Napisanych postów 31487 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 879555
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 865 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10409
lodzianin1
AC na badaniach wychodzi dobrze,monstera nie widziałem badań to nie wiem


A mógłbyś chociaż ile wychodzi na sokach które były przebadane AC. Losowo wybierz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 102417 Napisanych postów 373579 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1696749
LDL
lodzianin1
AC na badaniach wychodzi dobrze,monstera nie widziałem badań to nie wiem


A mógłbyś chociaż ile wychodzi na sokach które były przebadane AC. Losowo wybierz...


Ile jm ? Roznie od 9.5 do prawie 12 z tych co ja widziałem, gotowiec wychodzi zawsze powyżej ( 4 badania)
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1520 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26683
Lab: swisschem pharma ,ANT Pharma,omnium Pharma.

Co powiecie o tych labach?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 642 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8150
Patriotaa
Arikes
Schweizer Pharmacie lab ktoś stosował jakieś opinie? Podobno dobry nowy lab znam osoby co chwalą ale czy z was ktoś próbował?


Ja mam testa cypio i dostałem w zamian za Sode i miało być to to samo i tak wizualnie to mógłbym to potwierdzić jest chodzi o zawartosc. Wykonanie nawet lepsze i działa jak trzeba ale nic więcej nie próbowałem od nich.




Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2024-06-13 07:45:28

Wszyscy chwalą ale nigdzie nie ma info na temat labu. No nic zostaje przybić i zobaczyć jak klepie

Zmieniony przez - Arikes w dniu 2024-06-13 17:39:20

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 553
Dostałem za darmo od kolegi kilka butelek propionatu oraz cypionatu z The Muscle Factory. Jest to w miarę legitne? Jestem starej daty, nie mam przekonania do środków zamawianych jawnie z neta, ale też nie znalazłem w sieci jakichś negatywnych opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 102417 Napisanych postów 373579 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1696749
W tych czasach ciężko o lipnego testa,bardziej bym się martwił ew bolesnoscia/dyskomfortem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2216
Co powiecie nt. Susty z tych firm? (Medical Pharma, Olimpic, Domestic Labs, Atom Labs, Hermes)

Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dziś to już przesadziłem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3898 Napisanych postów 5310 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48620
_Miklo_
Co powiecie nt. Susty z tych firm? (Medical Pharma, Olimpic, Domestic Labs, Atom Labs, Hermes)


Z hermesa miałem i klepała jak trzeba. Teraz mam od nich T400 i też robi robotę, do tego bezbolesne, a po T400 od sody mi nogę chciało urwać.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium