SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1152 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 196871
Ja aktulanie lece AQ prop i masteorna A jestem bardzo zadowlony na poczatku jak wzialem propa libido wyskoczyl w gore az za bardzo:)Teraz moge sie skupic jeszcze na czyms innym hihi.Dolozoen lgd i niepewnie Gw po tym jak KRzysiek wrzucil sajdy i problemy po Gw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3881
Czalmieh
Ktoś ma jakieś doświadczenia z propem od Vertex?

Jak krzychu dobry jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7014 Napisanych postów 5729 Wiek 51 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 165281
dmq92
Tomi240
dmq92
Tomi240
marsaw801
Testuje ktoś suste i enana aquilla jak z bolesnoscia srodków i działaniem proszę o opinie?

Bije Enana z Aquilla i jak dla mnie za duże stężenie 300mg i muszę rozbijać na połowę bo olej długo siedzi w mięśniu i nie wchłania się zbyt szybko, przez to to czuje nawet do tygodnia dyskomfort w mięśniu co jest uciążliwe.

Olej sie wchlania tyle ze kryształy towaru zostaja.

ale to tylko w stężeniach 300mg ? bo w mniejszych nie mam problemu

Im wiecej substancji aktywnej/ml tym wiecej musi sie wchłonąć. Olej sie wchlonie szybko ale czesto jest go zbyt malo by w tym damym czasie wchłonał się towar przez co zostaja mikro krysztalki w tkance miesniowej ktore powoduja stan zapalny. Tyle ze to jedna z wielo mozliwosci. Rownie dobrze towar moze byc nie sterylny i tyle

Dokładnie , a do tego może być słabo rozpuszczone , w nieodpowiednim oleju itp. Ja na próbę wbiłem 1 strzał pewniaka w którym jest w 1 ml jest 250 mg cypio i 200 mg dd i żadnego bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12533
Jak mix testo T-400 z Malay Tiger bił ktoś dobry test czy słabizna proszę o opinie dzięki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7014 Napisanych postów 5729 Wiek 51 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 165281
maćkowiak
Jak mix testo T-400 z Malay Tiger bił ktoś dobry test czy słabizna proszę o opinie dzięki pozdro

Jest w tym test, ale stężenia nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 1401 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25947
maćkowiak

biłem, bardzo dobry mix, z tym że było to dobry rok temu, teraz różnie bywa z malayem

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 565
Deca Długa Test Enan Tren E Dna jak stoją można smialo teraz inwestować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46488 Napisanych postów 292829 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434749
Gigi9204

DNA ma dobre srodki, wbijaj smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11233 Napisanych postów 60688 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 700280
Gigi9204

DNA warte inwestycji...wszystko działa jak należy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23088
Elo byki,

Z tych: dna, aquila, bioniche, sky-lab, biosira

Co polecacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya