SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669217
Nie wrzucamy tutaj zdjec
Wyglada normalnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Teraz biję z Vertexa cypio, szła też susta i olej biały, iniekcje komfortowe i po badaniach trzyma deklarowane stężenie, tylko ampy strasznie twarde, nieraz trzeba nożykiem trochę naciąć żeby się ładnie przełamała bo zdażyło mi się że przy wyłamywaniu zgniotłem całego ampa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Gucio547
Teraz biję z Vertexa cypio, szła też susta i olej biały, iniekcje komfortowe i po badaniach trzyma deklarowane stężenie, tylko ampy strasznie twarde, nieraz trzeba nożykiem trochę naciąć żeby się ładnie przełamała bo zdażyło mi się że przy wyłamywaniu zgniotłem całego ampa


Chodzi ci o olej bezbarwny czy rzeczywiscie bialy? Jak np. Wino? Ja mialem vertexa to byl taki zoltawy... a co do tego, ze ludzie nie moga brac, to zapora , jak pewnie z dopalaczami, ze przedmiot kolekcjonerski i zeby nie wbijac
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 1 rok Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 310
lordknaga
Gucio547
Teraz biję z Vertexa cypio, szła też susta i olej biały, iniekcje komfortowe i po badaniach trzyma deklarowane stężenie, tylko ampy strasznie twarde, nieraz trzeba nożykiem trochę naciąć żeby się ładnie przełamała bo zdażyło mi się że przy wyłamywaniu zgniotłem całego ampa


Chodzi ci o olej bezbarwny czy rzeczywiscie bialy? Jak np. Wino? Ja mialem vertexa to byl taki zoltawy... a co do tego, ze ludzie nie moga brac, to zapora , jak pewnie z dopalaczami, ze przedmiot kolekcjonerski i zeby nie wbijac


Kolor przezroczysty praktycznie jak woda. Ale już doczytałem, też na zagranicznych forach, że kolor nie ma większego znaczenia i może być bezbarwny test enan w zależności od oleju, który użyją. No i tak myślałem, że z tym, że nie dla ludzi to straszak tak jak piszesz. Czyli wygląda na to, że można bić śmiało, dzięki Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Olej jest przeźroczysty , i towar badany, klepie jak trzeba, jeszcze sprawdzę opakowanie to odpiszę czy jest tam taki napis, jest czerwona ramka i napis "Warning! Not for human use"



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-09-22 08:06:09

Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-09-22 08:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6306
Witam, co myślicie o cypku oraz boldzie z bioniche pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
Dzień Dobry

Chciałem zwrócić się o pomoc w wyborze labu co waszym zdaniem jest naj pewniejsze na obecna chwile

1-Iridium Labs
2-Endogenic
3-Androchem
4-Medical Pharma
5- Olimpic

Bardzo dziękuje za pomoc i Pozdrawiam
5-

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669217
noname
Witam, co myślicie o cypku oraz boldzie z bioniche pharma?


Ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669217
rejch
Dzień Dobry

Chciałem zwrócić się o pomoc w wyborze labu co waszym zdaniem jest naj pewniejsze na obecna chwile

1-Iridium Labs
2-Endogenic
3-Androchem
4-Medical Pharma
5- Olimpic

Bardzo dziękuje za pomoc i Pozdrawiam
5-


Andro
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium