SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
pavlog89
pavlog89
Wookie12
Panowie normalnie lecicie cykl w tym chyjowym okresie? Ja narazie tylko npp odpuscilem test leci dalej 300 e3d ale jak za tydzień sie okaze ze znowu przesunął zamkniecie wszystkiego o kolejne 2tygi to nie wiem czy jest sens walic? Bynajmniej taka dawke moze zmniejszyc na e5d ale nie wiem czy ma to sens? Cisne narazie pompki i poręcze ale wiadomo ze to nie to samo.

A ze mnie się śmiali jak można cwiczyc w domowej siłowni

a co do pytania to oczywiście że nie ma sensu , dawaj testa raz na tydzień i czekaj na poprawe sytuacji .

z dnia na dzień się to g**** rozwija ,wydaje mi się że nie szybko wszystko wróci do normy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Tak tez zrobię poczekam jeszcze tydzien ta dawkę jak sie nic nie zmieni bynamiej jakies mniejsze silki maja otworzyć jak nie to lece raz na tydzień byleby podtrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Chlopie jedyne co sie zmieni to zamkna ulice, kupuj sprzet lepiej
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
A to ten hejter co ludziom na priv pisze, znów sie pojawia i go dupa piecze. Dawno ban powinien byc za same te privy.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-22 10:17:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Witam.czy stosował ktoś rzeczy z firmy DNA najbardziej chodzi mi o tren i HGH.z góry dziękuję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Tren git, hgh u mnie nikt nie bil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wookie12
Tak tez zrobię poczekam jeszcze tydzien ta dawkę jak sie nic nie zmieni bynamiej jakies mniejsze silki maja otworzyć jak nie to lece raz na tydzień byleby podtrzymać


Co ty ja teraz też cwicze na włąsnej domowej silowni absolutne podstawy ławka prosta/łamana gruf długi i mocno gięty i gryfiki troche obciązenia i ze mnie leci. czasem dobrze wszystko na cięzarach i gumach. Nawet nogi zrobie-fakt fronty ale i tak czuć. dla chcącego nic trudnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej