SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
dmq92
Tren a przesypany 2x w badaniach takze spokojnie z dawkowaniem


Aż 2x? O kur.. masz gdzieś te badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Byly tu wklejane na forum nie zapisalm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
talgo
Panowie w jaki krotki masteron aktualnie celować
Bo ostatnio brałem długi z IONS to niedosyć ze rozlane 0.8-0.9 to okazało się że biłem teścia z teściem tak mi estro yj**ało

Z tym długim masterem IONS dziwna sprawa, bo estro wywalał jakbym potroił dawkę testa, ale była badana dokładnie moja ampułka i wyszło że jest tam master enan w stężeniu prawie deklarowanym. Chociaż i tak dalej twierdzę, że był tam też dodatkowo testosteron bo testy były robione na dana substancję i możliwe że oprócz mastera było też trochę testa a w badaniach to nie wyszło bo tego nie szukali. Podobna była sytuacja z jakąś deką, gdzie wyszło że deki tam nie ma i dopiero następne badania pokazały, że jest tam trochę propa i enana.
Ale mimo wszystko jestem zadowolony, bilem na zmianę IONS i Nexium i następnym razem wybrałbym właśnie Nexium.

Ps. Ja w ampach miałem 1,1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
dmq92
Byly tu wklejane na forum nie zapisalm

Ok, w takim razie poszukam. Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699702
e-lite
Wxn chyba w ch**a zaczyna walić


Już pisałem gdzieś, ze coś jest na rzeczy
Wciagu 2 miesięcy kupiłem pojedynczo 3 opakowania gw i kazda w innych kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Bioniche proviron i t3 pewne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Plecakofil
Ostatnio testowałem propa z Wellony i wszystko w porządku, teraz mam zamiar wypróbować Tren A oraz Mastera P. Ktoś brał i podzieli się opinią popartą doświadczeniem?

Tren a bdb. Jak się nie mylę to 150mg tam wyszło. Jest gdzieś osobny temat i tam jest badanie wklejone. Mastera akurat jeszcze nikt ze znajomych nie testował, ale skoro inne środki ponad poziom to byłbym dobrej myśli.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
JurnyDziadek
Bioniche proviron i t3 pewne ?



Provi jadlem i jest ok ale jak walki na dece robia i stezenie we wszystkim dosc rozstrzelone jest a t3 jest w MCG nie MG to ni ch**a bym nje bral bo to przesypac to jest moment a skutki moga byc oplakane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
flex1976
e-lite
Wxn chyba w ch**a zaczyna walić


Już pisałem gdzieś, ze coś jest na rzeczy
Wciagu 2 miesięcy kupiłem pojedynczo 3 opakowania gw i kazda w innych kaps


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja właśnie wziąłem ten sx co był w testach na próbę i odrazu wziąłem cała puszkę . To mną tez poniewiera.

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium