SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4134917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 220 dni Przeczytanych tematów 771
testosteton oraz hcg andochem,endogenic czy może anubis dostęp też do innych do andro mnie przekonuje renoma endo też chyba ok tylko troszkę droższe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 839
miszajrl
testosteton oraz hcg andochem,endogenic czy może anubis dostęp też do innych do andro mnie przekonuje renoma endo też chyba ok tylko troszkę droższe

Hcg androchem biłem w zeszłym tygodniu - czułem że działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
miszajrl
testosteton oraz hcg andochem,endogenic czy może anubis dostęp też do innych do andro mnie przekonuje renoma endo też chyba ok tylko troszkę droższe


Andro, choć na endogenic też tutaj nie narzekają.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-10-09 09:56:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 220 dni Przeczytanych tematów 771
Cenowo taniej andro jeszcze ze jedno Pany Andro ma testorapid słyszałem że dobra formą myślę nad tym albo cypio Cypio pn,czw 125 mg a testo rapid też tak pon,czw tylko 75mg Z tego co wiem należałoby nawet testorapid co 2 dni ..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lasican1
Egon33
Nie on jeden narzekał ostatnio na niskie wyniki we krwi . Pisał też zolo333 o wyniku 1200 ( górne widły 830) przy 600 mg cypionatu Androchemu na tydzień . Też bardzo kiepsko . Martwi mnie takie zaniżanie bo kupiłem ostatnio bolda teoretycznie 300mg/ml i zastanawiam się ile tam go będzie jak zwykłe testy mają takie żałosne ....


Zdajesz sobie sprawę, że milion osób przy takiej samej dawce może mieć milion różnych wyników :)
Gdyby tam było coś nie tak to nie wychodził by wynik poza skalę :)
Nie sam test ma wpływ na jego wynik w labie Ale ludzie nadal mając testa wysadzonego ponad skalę będą mówić, że test nie działa albo jest zaniżony
Never ending story


Żartujesz czy tak serio ? Przy 600 tygodniowo żeby norma nie była nawet x 2 ???? Nie zwalisz tego na genetykę czy szybki metabolizm testosteronu skoro taki wynik robią ludzie na TRT 125-150 na tydzień . Dla porównania przy 600 susty ( z innego labu oczywiście ) miałem 11,5 X NORMĘ !!!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887426
Egon33
lasican1
Egon33
Nie on jeden narzekał ostatnio na niskie wyniki we krwi . Pisał też zolo333 o wyniku 1200 ( górne widły 830) przy 600 mg cypionatu Androchemu na tydzień . Też bardzo kiepsko . Martwi mnie takie zaniżanie bo kupiłem ostatnio bolda teoretycznie 300mg/ml i zastanawiam się ile tam go będzie jak zwykłe testy mają takie żałosne ....


Zdajesz sobie sprawę, że milion osób przy takiej samej dawce może mieć milion różnych wyników :)
Gdyby tam było coś nie tak to nie wychodził by wynik poza skalę :)
Nie sam test ma wpływ na jego wynik w labie Ale ludzie nadal mając testa wysadzonego ponad skalę będą mówić, że test nie działa albo jest zaniżony
Never ending story


Żartujesz czy tak serio ? Przy 600 tygodniowo żeby norma nie była nawet x 2 ???? Nie zwalisz tego na genetykę czy szybki metabolizm testosteronu skoro taki wynik robią ludzie na TRT 125-150 na tydzień . Dla porównania przy 600 susty ( z innego labu oczywiście ) miałem 11,5 X NORMĘ !!!!!


Nie mam zamiaru na nic zwalać. Wytłumaczyłem Ci, że jeżeli masz wynik powyżej normy to w teście siedzi to co ma siedzieć :)
Idź w przeciągu tygodnia po każdym strzale zrób badanie i za każdym razem będziesz miał inny wynik.
Może wtedy zrozumiesz i zaczniesz się dokształcać w tej kwestii.
Do tego porównujesz Suste która ma propa do Cypionatu Piękne porównanie. Na tym zakończmy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94939 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670473
miszajrl
Cenowo taniej andro jeszcze ze jedno Pany Andro ma testorapid słyszałem że dobra formą myślę nad tym albo cypio Cypio pn,czw 125 mg a testo rapid też tak pon,czw tylko 75mg Z tego co wiem należałoby nawet testorapid co 2 dni ..


Zamiast testorapidu celował bym jednak w propa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 5245
lasican1
Egon33
lasican1
Egon33
Nie on jeden narzekał ostatnio na niskie wyniki we krwi . Pisał też zolo333 o wyniku 1200 ( górne widły 830) przy 600 mg cypionatu Androchemu na tydzień . Też bardzo kiepsko . Martwi mnie takie zaniżanie bo kupiłem ostatnio bolda teoretycznie 300mg/ml i zastanawiam się ile tam go będzie jak zwykłe testy mają takie żałosne ....


Zdajesz sobie sprawę, że milion osób przy takiej samej dawce może mieć milion różnych wyników :)
Gdyby tam było coś nie tak to nie wychodził by wynik poza skalę :)
Nie sam test ma wpływ na jego wynik w labie Ale ludzie nadal mając testa wysadzonego ponad skalę będą mówić, że test nie działa albo jest zaniżony
Never ending story


Żartujesz czy tak serio ? Przy 600 tygodniowo żeby norma nie była nawet x 2 ???? Nie zwalisz tego na genetykę czy szybki metabolizm testosteronu skoro taki wynik robią ludzie na TRT 125-150 na tydzień . Dla porównania przy 600 susty ( z innego labu oczywiście ) miałem 11,5 X NORMĘ !!!!!


Nie mam zamiaru na nic zwalać. Wytłumaczyłem Ci, że jeżeli masz wynik powyżej normy to w teście siedzi to co ma siedzieć :)
Idź w przeciągu tygodnia po każdym strzale zrób badanie i za każdym razem będziesz miał inny wynik.
Może wtedy zrozumiesz i zaczniesz się dokształcać w tej kwestii.
Do tego porównujesz Suste która ma propa do Cypionatu Piękne porównanie. Na tym zakończmy.



Susta to prop ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Jacoo88


Susta to prop ?



Susta to mix, a prop, to krótki estr testa. Nie znasz podstaw, to się nie baw, bo sobie krzywdę zrobisz.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-10-09 10:38:34
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 5245
To to ja wiem psycho hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium