SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5393
To nie jest to ze szukam na sile tylko to do czego mam dostep wiadomo dil dilowi nie rowny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12856 Napisanych postów 18650 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 337875
A co tu ma dill za znaczenie.

Z tego o co ostatnio pytasz o alpha zeneca wyjdzie najkorzystniej prawdopodobnie.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-07-19 11:58:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3632 Napisanych postów 13699 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370957
dil w wiekszosci przypadkow daje co sam dostal, wiec nie ma na kogo winy zrzucac

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5393
Dla tego staram sie wytlumaczyc ze pytam sie was doswiadczonych o poszczegolne laby zeby jakiejs lipy nie kupic nie obwiniam nikogo za to ze ma takie a nie inne laby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 276 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9105
Hejo clenbuterol MALAY i VERTEX? Jak sie sprawdza - stosował ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12856 Napisanych postów 18650 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 337875
Vertex bierz malaja omijaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 264 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18905
fredka
Hejo clenbuterol MALAY i VERTEX? Jak sie sprawdza - stosował ktos?

Jak wezmiesz z Malaya to szybciutko z niego zrezygnujesz....no chyba ze lubisz chodzic jak naćpany/na i miec mega skurcze miesni i sie czuc jak by zarac ci mialo serce wyleciec z klaty...Malay jest z jakas domieszka na 100% tylko do konca nie wiadomo jaka i czy tak naprawde jest to prawdziwi clen bo samo poczucie itp. po nim fatalne u wiekszosci bioracych i niezbyt lubiony w kregu BB
jak masz tylko dojscie do tych dwoch to wez z Vertexa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7605 Napisanych postów 11500 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156877
Znajomi jedzą clen vertexa i bardzo zadowoleni. Ogólnie Vertex ma bdb orale, soki z resztą też ale zdarzają się nierówno nalane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3632 Napisanych postów 13699 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370957
mnie tylko zastanawia ten malaj, ze dosypka czegos tam i trzepie + zjazd jak po pigule, od ponad 3 lat a to dalej w obiegu? bo opinie same tragiczne czytam...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7605 Napisanych postów 11500 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156877
Niektórym to pasuje. Ostatnio w sobotę późnym wieczorem spotkałem znajomych ćpunków przestrzelonych strasznie i pytam co wyście brali, a oni że standard, wóda, bakanie i do tego po 6 tabsów clenu malaya
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutloveb