SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 423
Cześć, chce wejść na propa, jakie laby są warte uwagi i warto w nie zainwestować aktualnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11062 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697441
Michał1996T
Cześć, chce wejść na propa, jakie laby są warte uwagi i warto w nie zainwestować aktualnie ?

U mnie sprawdzone środki na których cały czas lecę są z takich labów jak Androchem , DNA , Nanda , Kuwait , Alpha Zenaca...śmiało można inwestować....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bo właśnie mam do wyboru z tych: DNA, Alchemia, Bioniche, AlphaGEN, Malay Tiger, BM Pharmaceuticals, Medi-Tech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11062 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697441
Osobiście stawiał bym na DNA , biłem różne środki z tego labu i wszystko działa bardzo dobrze...
Z resztą labów nie miałem styczności...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-07 20:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 879 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28917
Michał1996T
Bo właśnie mam do wyboru z tych: DNA, Alchemia, Bioniche, AlphaGEN, Malay Tiger, BM Pharmaceuticals, Medi-Tech.

Lecę właśnie T400 DNA i bardzo dobrze robi, więc prop też powinien działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 13481 Napisanych postów 24762 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 774492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej, dzięki za odpowiedź, to pójdzie w takim razie DNA.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 565
Witam Panowie czy ktoś orientuje się cypio Platinium labs warto inwestować na obecną chwilę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 345
Ktoś ma jakieś konkretne info o labie Genotek? Akurat mają sporo towaru z tego labu i nie wiem jak z jakością. W necie mało info. Interesuje mnie testosteron tej firmy
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 238
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

whey deli