SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Latają walki clomu anafarmu albo Tamoxa teva?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194829
robertjudi
Co powiecie na temat wellony?

Ja biłem z wellony cypio, kumple npp, suste, propa, enana i tren ace, który ponoć wyrywał z butów. Dobry tani lab, na wiosnę planuje wziąć jedną butlę mastera żeby mieć porównanie do Ions i Nexium
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kosta83
robertjudi
Co powiecie na temat wellony?

Ja biłem z wellony cypio, kumple npp, suste, propa, enana i tren ace, który ponoć wyrywał z butów. Dobry tani lab, na wiosnę planuje wziąć jedną butlę mastera żeby mieć porównanie do Ions i Nexium


Mastera ions leciałeś propa czy enan ?
Jak oceniasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Lux1980
kosta83
robertjudi
Co powiecie na temat wellony?

Ja biłem z wellony cypio, kumple npp, suste, propa, enana i tren ace, który ponoć wyrywał z butów. Dobry tani lab, na wiosnę planuje wziąć jedną butlę mastera żeby mieć porównanie do Ions i Nexium


Mastera ions leciałeś propa czy enan ?
Jak oceniasz ?


Enana lecial i dobrze ocenia
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1179
krzykacz
weex
Ripped-cut od Alphagen (75mg tren ace, 75mg master prop, 100mg test prop), miał ktoś z tym do czynienia?


O tym konkretnie nic nie wiem, ale te blendy wiem że działają dobrze znam paru chłopa co lecą z dobrymi efektami:

1RIP Squibb
Rapidcombo Nouveaux
Multirapid PHD Remedies


Sklady w tych 3 takie same jak w tym Alphagen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
Krzychu79
Lux1980
kosta83
robertjudi
Co powiecie na temat wellony?

Ja biłem z wellony cypio, kumple npp, suste, propa, enana i tren ace, który ponoć wyrywał z butów. Dobry tani lab, na wiosnę planuje wziąć jedną butlę mastera żeby mieć porównanie do Ions i Nexium


Mastera ions leciałeś propa czy enan ?
Jak oceniasz ?


Enana lecial i dobrze ocenia



Testosterony inionsa wszystkie robia robote, u mnie i wsród znajomych marka numer jeden:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194829
Krzychu79
Lux1980
kosta83
robertjudi
Co powiecie na temat wellony?

Ja biłem z wellony cypio, kumple npp, suste, propa, enana i tren ace, który ponoć wyrywał z butów. Dobry tani lab, na wiosnę planuje wziąć jedną butlę mastera żeby mieć porównanie do Ions i Nexium


Mastera ions leciałeś propa czy enan ?
Jak oceniasz ?


Enana lecial i dobrze ocenia

Zgadza się. Lecialem mastera e Ions i Nexium, oby dwa były tutaj badane, a ten Ions sam wysłałem Lodziakowi. Niby estro mi podskoczylo i musiałem podwoić ia ale na pewno był tam master. Na badaniach wyszło jakoś 180mg/ml
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Ions obecnie w moich rejonach jeden z lepszych środków , wszyscy chwała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ions a cos tam mialem na testy wbilem i elegancko u mnie w okolicach też ma dobre opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kosta83
robertjudi
Co powiecie na temat wellony?

Ja biłem z wellony cypio, kumple npp, suste, propa, enana i tren ace, który ponoć wyrywał z butów. Dobry tani lab, na wiosnę planuje wziąć jedną butlę mastera żeby mieć porównanie do Ions i Nexium


U mnie podobnie, tez wbijam aktualnie towar glownie Wellone, dziala bardzo dobrze. Z towarzystwa w real tez sporo osob wbija i zadowoleni.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej