SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 368125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13914 Napisanych postów 63750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544840
...
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 229 dni Na forum 229 dni Przeczytanych tematów 218
Jak środki z DNA zna ktoś bił ktoś jak to się spisuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Na forum 228 dni Przeczytanych tematów 512
Cypio Nexium. Powinno wyglądać tak https://www.sfd.pl/Nexium_Healthcare__new_design__temat_zbiorczy_-t1133529.html right?
A jak wygląda identycznie jak na zdjęciach wyżej tylko nie ma dwóch linijek tekstu na pudełku z datami (MFG i EXP) i na hologramie nie ma szarego paska do zdrapania czyli nie ma zdrapki (sam identyczny jak wyżej hologram)? Spotkał się ktoś z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3922 Napisanych postów 9918 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289087
Wejdź na stronę nexiuma napisz im maila że zdjęciami i dostaniesz odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 9157 Napisanych postów 21945 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 736773
kokosik12345
Jak środki z DNA zna ktoś bił ktoś jak to się spisuje?

Kilka podstaw wziąłem na próbę. Test cypio, prop, meta i wino działają, reszty na razie nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2241 Napisanych postów 2027 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39700
u mnie DNA tez sie pojawil i jw dobre sa opinie o nim, mnie intereuje wlasnie dihydroboldenon bo ten lab go ma w ofercie wlasnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26388 Napisanych postów 261410 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1335793
jambala1540
Cypio Nexium. Powinno wyglądać tak https://www.sfd.pl/Nexium_Healthcare__new_design__temat_zbiorczy_-t1133529.html right?
A jak wygląda identycznie jak na zdjęciach wyżej tylko nie ma dwóch linijek tekstu na pudełku z datami (MFG i EXP) i na hologramie nie ma szarego paska do zdrapania czyli nie ma zdrapki (sam identyczny jak wyżej hologram)? Spotkał się ktoś z tym?

Wrzuć zdjęcia w temacie ori/fake

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 5452 Napisanych postów 25036 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 568522
BigMen
Niepokorny
Witam Panowie, w który hormon celować: Imperial czy Eurotropin? Ewentualnie czego szukać jak te dwa lipa?

imperial ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 5452 Napisanych postów 25036 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 568522
Niepokorny
Witam Panowie, w który hormon celować: Imperial czy Eurotropin? Ewentualnie czego szukać jak te dwa lipa?

smiało bierz imperiala. leci od dłuzszego czasu i jest naprawde ok

jambala1540

jak do tej pory z nexiumem nie było problemu wiec wydaje mi mi się ze mozesz byc spokojny, ale juz pisałem wrzuc zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8425
Witajcie, jakiego laba polecacie do anavaru? Biosira jest tania cenowo ale słyszałem że często wałki w anavarze są.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

aerofull