SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Db

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35029 Napisanych postów 89928 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940752
rogidogi
rogidogi
Krzychu79
Jw. oprocz heliosa, jest tez normalny clen.


Wiem tylko nie wiem czy moj zaopatrzeniowiec go ma, heliosa ma bo z nim o tym ostatnio gadalem, mogelm szybciej zagadac jak bylem na treningu to bym dal liste bo z pamieci pisalem cleny. W czwartek bede dopytam goscia, dziekuje


npp/prop Bm
deczka/susta Bm

orale Bm to juz pewne co biore, wracam do clena biosira czy db pharma dil ma oba helios i tabsy? helios odpada a biosire i db oral chwala na silce po rowno?

Wybrałbym db , bardzo dobry clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
DB srodki redukcyjne bardzo chwalone sa.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Db
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917


DB:
Meridia
Clen tabs
Clen inj
Yoha tabs
Phospha
Deoxy

Kiedyś jeszcze efka i dnp było. Biosira ma równie dobre orale, czy ten clen czy tamten oba będą dobre. Ceną się kieruj.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
rogidogi
rogidogi
Krzychu79
Jw. oprocz heliosa, jest tez normalny clen.


Wiem tylko nie wiem czy moj zaopatrzeniowiec go ma, heliosa ma bo z nim o tym ostatnio gadalem, mogelm szybciej zagadac jak bylem na treningu to bym dal liste bo z pamieci pisalem cleny. W czwartek bede dopytam goscia, dziekuje


npp/prop Bm
deczka/susta Bm

orale Bm to juz pewne co biore, wracam do clena biosira czy db pharma dil ma oba helios i tabsy? helios odpada a biosire i db oral chwala na silce po rowno?


Dbamy dobry clen e u mnie ostatnio biosira lata clen i nikt nie narzeka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470127
Dzisiaj poszlo 0.5ml heliosa porobil dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Helios cały czas trzyma fason
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Łapcie wspominki jak kiedyś flaszka helenki z DB wyglądała


https://www.sfd.pl/Helios_100ml_&_10ml__opinie_temat_zbiorczy_-t494258.html 
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dmq92
MARIAN 17
Waleczny89
dretwieja wam palce po imperialu przy 5-8 iu?


tak

imperial nie ma próżni, ale siedzi co ma siedzieć, a zodskakującym kapslem sie nigdy nie spotkałem


Marian w nowych opakowaniach jest próżnia wczoraj wbijalem i pięknie zasysa. A co do dretwienia to mi po pierwszym strzale 2.5 iu w nocy palce jak balony zdretwiale.

Lodziak oddam flakon z próżnia do badania chętnie.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-15 07:27:01


tez własnie dostałem info ze juz teraz jest próżnia

i znajomy wsyłał mi badania co na sobie robił i wyniki ok, wiec ja dalej bede przy swoim ze tam jest co ma byc,
wiaodmo pewno raz lepsza raz grsza partia ale jest
mi od razu po jednym strzale palce nie dretwiały
ale zobacz ebo jak zdrowie pozowli to znowu podbije deliaktnie i wtedy zobacze co poczuje bo przy osttanim takim manewrze waga w pare dni w górę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium