SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4123 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289496
Tez czekam za deczka ionsa i wbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 443 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2598
Lordwais
lodzianin1
Zaucha
DNA ma proviron? Nowe srodki tam jakies wychodzily ostatnio w tabsach i strzalach..

Nie mam pojęcia czy mają provi

ostatnie srodki co wyszly z Dna sa na koncu tego tematu, provi tam nie ma i pierwsze slychac o tym wogole

https://www.sfd.pl/DNA_Laboratory_inj&tab__temat_zbiorczy_-t1188100.html

No fakt to clena pomylilem z provi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 1401 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25940
luigio
nexium ,Ions czy medical? (środki do zakupu: prop,cypio, npp, tura) trena mam z nexiuma i dobrze latał, kwestia czy medical skoro droższy to jest pewniejszy i czy na ionsa i nexiuma nie latają wałki. dill ten sam i nie było lipy jeszcze.

jeśli to ten medical co byl w 2ml flakonikach to bardzo dobry lab. nexium i ions dużą większość środków przetestowałem sam na sobie wiele miesięcy i wszystko na wysokim poziomie wiec obojętnie co weźmiesz bedziesz zadowolony.
1

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1892
Tak to ten medical, wybór padł na ions (cenowo medical,ions,maximum) ale tu nie oszczędzam to środkowa cena i ponoc ions ciut lepszy od nexa (wino owszem bo oba jadłem) ions niestety pakowany w rakietki to puste słoje mixy będą szły bo nie wszędzie mam akurat równo po całej dawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8683
Tura
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8683
...
Napisał(a)
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4123 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289496
Franklin bo polecisz w grudniu na wakacje
...
Napisał(a)
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
Widać ze wiesz jak stoji bo zapasy zrobiłeś duże . I nie pal franka z tymi pytaniami
4

Lux 80’

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

whey deli