SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1204
Mam pytanko. Czy moglbym sie o cos zapytac? Bo mam maly problem i nie wiem co robic z tym.
Ogolnie jestem na testosteronie 150 mg co 5 dni. Deca 100 mg co 5 dni. Master 100 mg co 5 dni. Dlugie estry. I zaczely sie problemy. Uderzenia goraca w twarz zaburzenia widzenia. Sennosc. Bol glowy. Wyczytalem gdzies ze to nietolerancja organizmu i zastanawiam sie nad przerwaniem cyklu. Czy to poprostu za duze dawki? Lub hormony wyrąbane w kosmos? Jutro lece na badania i zobacze ale jesli hormony beda ok? Bo zbijam je co to robic czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1341 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Stwórz swój temat z ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
Siemanko. Exe androchemu działa jak należy? Brałem metę teścia Dece i trena tej firmy i działał jak należy ale chciałbym dopytać o exe.

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Si.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4066
Niestety po ostatnim zakupie podj**anego pregnylu szukam dalej
HCG ANDRO 10000iu - stosował ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24923
Takun
Mam pytanko. Czy moglbym sie o cos zapytac? Bo mam maly problem i nie wiem co robic z tym.
Ogolnie jestem na testosteronie 150 mg co 5 dni. Deca 100 mg co 5 dni. Master 100 mg co 5 dni. Dlugie estry. I zaczely sie problemy. Uderzenia goraca w twarz zaburzenia widzenia. Sennosc. Bol glowy. Wyczytalem gdzies ze to nietolerancja organizmu i zastanawiam sie nad przerwaniem cyklu. Czy to poprostu za duze dawki? Lub hormony wyrąbane w kosmos? Jutro lece na badania i zobacze ale jesli hormony beda ok? Bo zbijam je co to robic czy to normalne?
Nie masz pewnie pojęcia o treningu ani o diecie, a jak widzę o koksie nawet najmniejszego odstaw kup kreatynę wyjdzie ci bardziej na zdrowie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anton557
Niestety po ostatnim zakupie podj**anego pregnylu szukam dalej
HCG ANDRO 10000iu - stosował ktoś ?
Stosował i nie działo tak jak powinno, ale chyba już zmienili chłopaki ja 5000j i sypane jest więcej prochu żeby stężenie się zgadzało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xxBanasxx
Siemanko. Exe androchemu działa jak należy? Brałem metę teścia Dece i trena tej firmy i działał jak należy ale chciałbym dopytać o exe.
Exe działa bardzo dobrze, tak jak i cabaster
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4066
A HCG FertiCore ? Mam dostęp i podobno „działa” - wk***ienie już bierze bo miesiąc ogarniam już te zabawkę i same wyj**y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 952
Wale hcg z endogenica , 5000 już poszło, libido do góry fest, ból jąder , więcej spermy i lepsze samopoczucie, ampułki są po 2500ui i tyle prochu co w czterech z androchemu, wiec wiadomo ze hcg andro kibel, w sobotę na badania pójdę beta hcg to zobaczymy ile siedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej