SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 998
Mam pytanko. Czy moglbym sie o cos zapytac? Bo mam maly problem i nie wiem co robic z tym.
Ogolnie jestem na testosteronie 150 mg co 5 dni. Deca 100 mg co 5 dni. Master 100 mg co 5 dni. Dlugie estry. I zaczely sie problemy. Uderzenia goraca w twarz zaburzenia widzenia. Sennosc. Bol glowy. Wyczytalem gdzies ze to nietolerancja organizmu i zastanawiam sie nad przerwaniem cyklu. Czy to poprostu za duze dawki? Lub hormony wyrąbane w kosmos? Jutro lece na badania i zobacze ale jesli hormony beda ok? Bo zbijam je co to robic czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1260 Napisanych postów 3320 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 52813
Stwórz swój temat z ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9505
Siemanko. Exe androchemu działa jak należy? Brałem metę teścia Dece i trena tej firmy i działał jak należy ale chciałbym dopytać o exe.

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 591 Napisanych postów 3123 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27245
Si.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 72 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4014
Niestety po ostatnim zakupie podj**anego pregnylu szukam dalej
HCG ANDRO 10000iu - stosował ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 652 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22570
Takun
Mam pytanko. Czy moglbym sie o cos zapytac? Bo mam maly problem i nie wiem co robic z tym.
Ogolnie jestem na testosteronie 150 mg co 5 dni. Deca 100 mg co 5 dni. Master 100 mg co 5 dni. Dlugie estry. I zaczely sie problemy. Uderzenia goraca w twarz zaburzenia widzenia. Sennosc. Bol glowy. Wyczytalem gdzies ze to nietolerancja organizmu i zastanawiam sie nad przerwaniem cyklu. Czy to poprostu za duze dawki? Lub hormony wyrąbane w kosmos? Jutro lece na badania i zobacze ale jesli hormony beda ok? Bo zbijam je co to robic czy to normalne?
Nie masz pewnie pojęcia o treningu ani o diecie, a jak widzę o koksie nawet najmniejszego odstaw kup kreatynę wyjdzie ci bardziej na zdrowie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4419
Anton557
Niestety po ostatnim zakupie podj**anego pregnylu szukam dalej
HCG ANDRO 10000iu - stosował ktoś ?
Stosował i nie działo tak jak powinno, ale chyba już zmienili chłopaki ja 5000j i sypane jest więcej prochu żeby stężenie się zgadzało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4419
xxBanasxx
Siemanko. Exe androchemu działa jak należy? Brałem metę teścia Dece i trena tej firmy i działał jak należy ale chciałbym dopytać o exe.
Exe działa bardzo dobrze, tak jak i cabaster
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 72 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4014
A HCG FertiCore ? Mam dostęp i podobno „działa” - wk***ienie już bierze bo miesiąc ogarniam już te zabawkę i same wyj**y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 952
Wale hcg z endogenica , 5000 już poszło, libido do góry fest, ból jąder , więcej spermy i lepsze samopoczucie, ampułki są po 2500ui i tyle prochu co w czterech z androchemu, wiec wiadomo ze hcg andro kibel, w sobotę na badania pójdę beta hcg to zobaczymy ile siedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

kizzers krem