SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6299
Witam
GH imperial trzyma poziom z kiedyś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8269 Napisanych postów 14225 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314469
Tak bije ciagle u mnie najpopularniejszy brand
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 13530 Napisanych postów 24801 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 775018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1916
Panowie z dostępnych poniżej które mają najlepsze stężenie? Chodzi o test prop.;

Merck
malay tuger
panax
Alchemia Pharma
Euro pharmacies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2784
Jak bold z vertexa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19712 Napisanych postów 67373 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560939
Zaucha
Nouvetropin moze ktos wbijal? Proch z woda osobno w paczce.

Nouveaux śmiało dobry temat.

MokryZbyszek
Panowie z dostępnych poniżej które mają najlepsze stężenie? Chodzi o test prop.;

Merck
malay tuger
panax
Alchemia Pharma
Euro pharmacies

Meck, pierwszy z listy może być.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 422 Napisanych postów 20226 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170982
MokryZbyszek

Merck
malay tuger
panax
Alchemia Pharma
Euro pharmacies

Bierz to co masz taniej u mnie biją malay i wiem, że działa i nie pobolewa za bardzo.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1916
Właśnie wybiorę któryś z tych co się z Nandy przerzucam A stężenie u nich podchodzi po 4000, ale niestety zamykają i nie chce poczuć zjazdu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7143
Panowie, mam zakupiony testosterone undecaonate z euro pharmacies. I HCG tez od nich (proszek do mikstury). Planowalem to stosowac do TRT.

Jednak troche sie zaniepokoilem opiniami o tej firmie tutaj. Czy jest jakas prosta i w miare tania opcja sprawdzenia co jest we fiolce ? laboratorium czy cos podobnego ?

Planuje go stosowac dlugoterminowo, ten estr szczegolnie mnie przekonuje ze wzgledu na rzadsze iniekcje i bardziej stabilne "uwalnianie" testosteronu.

Zmieniony przez - loker100 w dniu 28/01/2020 18:52:20

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6465 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 407794
loker100
Panowie, mam zakupiony testosterone undecaonate z euro pharmacies. I HCG tez od nich (proszek do mikstury).

Cieszymy się w imieniu firmy EP

Jeśli to miało być pytanie to raczej Cię uspokoję. Z jednej strony EP to loteria, szczególnie orale. Ale undekanian od nich stosował tu jeden kolega i było ok. Na ich hCG też jeden chłopak ostatnio robił PCT i wyszło bdb.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy