SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1652 Napisanych postów 3682 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39057
Tylko że Andro ma Dekę 200 mg.. a ja chcę 300. Serio DNA tak daleko stawiasz? Lecę na DNA od roku w sumie (Cypio, master, enan - nie na raz) i wszystko było OK. Z nandro takie problemy? Myślałem że to podstawa.. bo do susty to wiadomo - nie zawsze u wszystkich pełny skład siedzi.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
no to wtedy mozesz brac 1.5ml i masz 300... jak tak ci zalezy na cenie=jakosc to juz export bym celowal, dna bedzie najtansze z tych wszystkich, jak miales dobre zrodlo i wszystko robi to czemu w sumie nie brac dna? ja mam poprostu swoja opinie a susty to nie chce juz niczego, bo estro skacze mi jak pop******one no i jak piszesz z tym skladem, ciekawe ile tam jest ulane jak na etykiecie kazdego estru... nandro ja sie tez kiedys nacialem na bioniche, wiec jak mam brac master/deke(najczesniej bralem npp) to juz wolalem doplacic troche do czegos pewniejszego, chociaz z bioniche tez przerobilem wiekszosc srodkow, to juz do tego labu nie wroce.
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Dose masz jeszcze z tanszych 300 mg a inne laby nie wiem ktore maja takie stezenie
Dna leca deki i patrzac na badania prl na pewno jest deka, lecz bad na zawartosc ile jest na ml nie widzialem chyba deki.


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-01-07 05:06:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
mateo5
Lab ASTER ktoś miał ostatnio?


Aster i co dalej..? Jeśli ten co myśle to ok.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
F1.08
Jaką Dekę byście polecili, najlepiej w wysokim stężeniu, z 300mg? DNA da radę?

I tak samo "sustę" - jaka firma pewna?

Mam dostęp do większości "klasyków" - DNA, Andro, Squibb, Exportmed itd


Bilem deka/enan DNA zadowolony z efektow, reszta tez dobre opinie z tego co wiem,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49400
krzykacz
mateo5
Lab ASTER ktoś miał ostatnio?


Aster i co dalej..? Jeśli ten co myśle to ok.


Dałem foty w odpowiednim dziale.

../..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28791 Napisanych postów 62472 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900451
F1 bilem sporo środków dna ja i znajomi i zawsze wszystko było ok. Osobiście deki nie bilem ale się przymierzam dodać od lutego i też będę celował w 300. padnie na DNA lub Dose.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czego nie wbiłem z dna to działało , boldo , t400 , Prop , dd i npp .
Znajomi tez bili i są zadowoleni . Są różne opinie , wiadomo jak jest , natomiast ja złego słowa nie powiem . Kumpel teraz bije cypa i sobie chwali .
Jak kolega wyżej napisał można tez celować w Dose , bo i stężenie fajne cena przyzwoita


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-01-07 11:00:18
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
JurnyDziadek
F1.08
Jaką Dekę byście polecili, najlepiej w wysokim stężeniu, z 300mg? DNA da radę?

I tak samo "sustę" - jaka firma pewna?

Mam dostęp do większości "klasyków" - DNA, Andro, Squibb, Exportmed itd


Bilem deka/enan DNA zadowolony z efektow, reszta tez dobre opinie z tego co wiem,


Bilem dece DNA źrobila robotę
2

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1401 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57086
Ostatnio mało słychać o Genamed. Warto jeszcze coś brać z tego labu czy raczej Nexium, Aquila lub DNA?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej