SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43393
azazelll
vitaminaC
azazelll
krzykacz
azazelll
Panowie który lab ma pewne dhb. Najlepiej zbadane, bo odczucia mnie interesujà?


Squibb, Corelabs. SKY też dobre opinie ma.


Krzykacz właśnie byłem pewien ze squibb to pewniak i byłem nastawiony na niego. Mój podopieczny pokazał mi badanie squibba i uwierz totalne zero dhb.

No ja wlasnie koncze DHBz Squiba i zlego slowa nie moge powiedziec jedynie ze smierdzi,bol czasami sie zdarzal.


Jeżeli mocno śmierdzi i czuć nawet wręcz przez butle, to powinno być dhb. Rozmawiałem ze znajomym przed chwilą i trochę odnośnie squibba się wyjaśniło .


Jesteś pewien tego podopiecznego i tego badania? Pytam bo przebadalem teoche towaru w życiu i co do Dhb można polegać tylko na odczuciach ewentualnie na tym czy zbija estro w badaniach ponieważ nawet szwajcarski Simec, francuski Chemtox, ani turecki Atkin nie mają odczynników do dhb i nie oferują takiego badania. Nigdzie nie spotkałem się z labem w którym można było przebadać dhb.
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
A widzisz Polacy sobie radzą. Wyłapie za to bana, No trudno

6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Dokładnie tez lab4tox robione. Ale jak się okazało już wałkują squibb. Wiec pewnie trafił na wała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
dmq92
A widzisz Polacy sobie radzą. Wyłapie za to bana, No trudno




za co bana? za dowody i ich pokazanie? robiles przeciez za swoja kase

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347296
Pytanie czy bomba była z legitnego źródła. Podróby sa wszechobecne, nawet w motoryzacji mozna sie nadziać chociazby na lewy olej. NA mnie dhb działało świetnie i trzymało na mencie estrogen w granicach normy, bez konieczności stosowania IA. Brało to kilku znajomych i w sumie każdy był zadowolony. Jedna osoba tylko stwierdziła, że po strzale dupa trochę bolała. Ale ten gość to alkoholik i może po pijaku walił Zaraz będę posądzony o pimp i to zapewne przez niejakiego Dmq (już setny raz).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Asharein
Zaucha
Panowie w ostatnim czasie ktos bil heliosa DNA Db pharmy lub jadl cleny z tych 2 labow?


Dwa tygodnie temu skończyłem Heliosa DNA, poszły dwa flakony, wcześniej również dwa z DB Pharmy, ale zakupione około 6 miesięcy temu. Oba w działaniu wzorowe.


Jakie biles dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19888
Trochę bolało dhb? Ja do pier*cych się ze sobą nie należę ale nawet flakonu nie dokończyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
ronie220
Pytanie czy bomba była z legitnego źródła. Podróby sa wszechobecne, nawet w motoryzacji mozna sie nadziać chociazby na lewy olej. NA mnie dhb działało świetnie i trzymało na mencie estrogen w granicach normy, bez konieczności stosowania IA. Brało to kilku znajomych i w sumie każdy był zadowolony. Jedna osoba tylko stwierdziła, że po strzale dupa trochę bolała. Ale ten gość to alkoholik i może po pijaku walił Zaraz będę posądzony o pimp i to zapewne przez niejakiego Dmq (już setny raz).


Chyba nie z tego konta piszesz bo nawet Cie nie znam a miałbym cię o coś posądzać? Dobry jestes asior daj jakiegoś screena gdzie cię posądzam, lub ty mnie nie posądzaj o coś czego nie robiłem.

Co do badania to ze zrzutki forumowej.
A bana dostanę bo mam zakaz udzielania się tu, życie


Jedyne co chciałem pokazać to ze dhb bez problemu można przebadać, tyle ode mnie bez odbioru


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-12-29 21:46:40

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-12-29 22:11:14
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Bizon998
Panowie który prop bezbolesny i nieuczulający z opini vertex dna alpha zeneca androchem


To akurat kwestia indywidualna . Vertex biłem i problemu nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
To jak z tym Evolve Labtech ? Apteka czy nie ? Siedziba labu podana, kody na stronce twierdza ze real 100/%. Pytanie czy jakosc faktycznie taka dobra.

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium