SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 1134 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23818
wouk
Witam w który lab celować, Dose , IONS czy Maximus , chodzi o Tren E i Master E ??


Brałbym ions - dose

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16986 Napisanych postów 18609 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199229
wouk
Witam w który lab celować, Dose , IONS czy Maximus , chodzi o Tren E i Master E ??

Ja bralbym Dose, badałem tego mastera i wyszedł bdb...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10205
Czy mogę tu poprosić o wiadomość na priv odnośnie zapotrzebowania na odblok, zakupy w internecie robilem 15 lat temu i teraz jestem zielony. Nie mam w tej chwili dostępu u siebie a pilnie potrzebuję się odblokować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261648
Dostalem od kolegi za free. Mozna wbic czy smietnik?

Pytam bo jak tam ma nie byc drostanolonu no to slabo bo pelni w moim cyklu wazna role

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
Mam kilku pracowników z Kiszyniowa, więc będzie sprawdzony adres ze strony - tak ogólnie to może być alternatywa dla balkana (jeżeli dane ze strony są prawdziwe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
ps. Balkan od 17 miesięcy produkuje tylko propa,enana mixa i clomid - „reszty zaprzestało” ,bedąc w Kiszyniowie oczywiście w pierwszej kolejności odwiedziłem fabrykę …….
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261648
Że co? %)

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
Pany moje źródło wyschło.

Jeżeli macie namiar na kogoś sprawdzonego/polecanego i nie ma on nic przeciw podaniu kontaktu do siebie to prosze o podeslanie na PW danych - przedewszystkim potrzebuje HCG w pierwszej kolejności. Testuje juz 3cie w różnych dawkach i sama woda albo ch** wie co ale nie HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 11297
Ja też brał bym Dose, biłem kilka estrów i wszystkie śmigały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3242
Araas
Pany moje źródło wyschło.

Jeżeli macie namiar na kogoś sprawdzonego/polecanego i nie ma on nic przeciw podaniu kontaktu do siebie to prosze o podeslanie na PW danych - przedewszystkim potrzebuje HCG w pierwszej kolejności. Testuje juz 3cie w różnych dawkach i sama woda albo ch** wie co ale nie HCG

Zamówiłem HCG Endogenic cztery paczki , dam znać czy coś klepie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium