SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 641 Napisanych postów 1180 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29240
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
W zależności od użytych dodatkowych substancji do zrobienia roztworu Saa, może się zmieniać szybkość wchłaniania, tylko dalej jest już estr, od którego zależy szybkość uwalaniania tego co się czuje, więc nawet na tym polu absolutnie nie może być różnic. Co do Insekto, pompował skliba, nie wiem co tam jeszcze ale to jest te sam poziom argumentacji, że dawka tego samego koksu w takiej samej ilości z butelki podpisanej sklib, Nexium, omnadren działa inaczej. Jak prz napisał, mamy 2022 pora się ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 641 Napisanych postów 1180 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29240
metadon
Panowie, taka sprawa jest. Mam metę inj bez gwajakolu i przyszła już skrystalizowana. Gotowanie we wrzątku nie pomaga, dopiero po podgrzaniu nad ogniem się rozpuszcza. Niestety na drugi dzień znowu kryształ. Można to bić zanim znowu skrystalizuje? (Oczywiście jak już ostygnie ) czy raczej kosz? I jakie laby robią metę bez gwajakolu?



Zmieniony przez - metadon w dniu 2022-03-15 18:18:46


Ogrzewając nad ogniem, przy ściankach jest ryzyko że''spalisz" część danego środka ze względu na temperaturę dymienia. Nie wiem ile one wynoszą dla poszczególnych środków, ale ogień pewnie da radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 641 Napisanych postów 1180 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29240
Dugii2
kosta83
Nie doczekałem się na poprawkę ze strony laboratorium więc wrzucam jak jest.
Masteron enan DOSE. W opisie jest błąd...



chodzi o opis że to dna jak to wysylskes podpisane z nakepksmi że wiedzą jaki to lab np dna ja bym im nic nie podał fkakon x fkakon y I niech se badają


Dokładnie od tego jest to badanie. A tak jakiś leniwy diagnosta albo fejkowe labo może ci napisać to co masz na etykiecie, więc Ty i oni będą zadowoleni : Ty, że masz "dobry" sok, oni że sa na + z odczynnikami i analizą xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 641 Napisanych postów 1180 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29240
piorun65
Dugii2
piorun65
Xd a co ma zmienić dla labu opis flakonu? To lab badający próbki dla s sądow etc. Powazna instytuacja.






Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2022-03-16 12:30:56


Oczywiście bo mam podejzenia że walą w hu czyste fkskony plzazbaczjne x - y I konie to samo tabletki

Ahahahahah masz chłopie pojecie o dzialaniu takich labow. Nawet nie wiesz jak mocno sa testowane I pilnowanie. Bylem w kilku sprawach sądowych i wiem jak ciężko maja takie laby aby wydawać opinie etc. Po za tym bardzo im zależy na pimpie labow. Przecież to oczywiste ze maja umowy z underami a badania robia na podstawie przepisania etykiety.

Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2022-03-16 12:42:54


Mi bardziej chodziło o takiego janosika co opiniea różne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171007
Koorwa jeszcze tu szklanej kuli brakuje
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
Apteka czy under, jeśli stężenia grają, to ja mocy nie podważam. Ale jak tylko wjechały undery na rynek to miałem ból dupy. Dosłownie.
Wrażliwiec jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 469 Napisanych postów 1397 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107183
ziki2000
jaaaaa85
ziki2000
SięNiePoddawaj
a czym one są ,,najlepsze" od innych które były badane i wyszło tyle co na etykiecie?


Czystość surowca
Rodzaj oleju itd
I w jaki sposób to odczujesz między nimi a latami gdzie po strzale nie ma dyskomfortu itp?
Co do oleju jednemu będą wszystkie pasować a ktoś będzie miał uczulenie na dany oleju i co ten np testosteron będzie zły?nie sądzę




Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-03-18 17:16:49



Odczucia bijąc under i aptekę bardzo często miałem ale może nigdy nie biłeś apteki i nie masz porównania
Czasami wydawało się ze to zupełnie inna moc a niby skład taki sam


Przecież tu dyskusja była o under vs under. Teorie jak Putin wymyslacie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
SięNiePoddawaj
ziki2000
jaaaaa85
ziki2000
SięNiePoddawaj
a czym one są ,,najlepsze" od innych które były badane i wyszło tyle co na etykiecie?


Czystość surowca
Rodzaj oleju itd
I w jaki sposób to odczujesz między nimi a latami gdzie po strzale nie ma dyskomfortu itp?
Co do oleju jednemu będą wszystkie pasować a ktoś będzie miał uczulenie na dany oleju i co ten np testosteron będzie zły?nie sądzę





Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-03-18 17:16:49



Odczucia bijąc under i aptekę bardzo często miałem ale może nigdy nie biłeś apteki i nie masz porównania
Czasami wydawało się ze to zupełnie inna moc a niby skład taki sam


Przecież tu dyskusja była o under vs under. Teorie jak Putin wymyslacie

Dokładnie...pozatymsory ale jeśli dany towar np enan ma zbadane stężenie 250mg to ni ch**a nie wierzę że prolongarum z apteki jeśli wbijesz taka sama ilość mg będzie większa moc..chyba że głową płata figla i sobie wmowisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5831 Napisanych postów 15767 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 391369
Oczywiscie ze nie ma, jesli jeden under ma deklarowane stezenie a apteka ma takie samo, to czym ma sie roznic? Opakowanie i ze z legitnego zrodla, daje jakiegos boosta ?? sa srednie laby sa pewne i sa pewniejsze, niby apteka to 100% tego stezenia jak na papierze a te, byly niby wpadki w przeszlych latach. Nikt nie wmowi mi ze bede mial np. Przebadanego propa i bedzie jak etykieta 100mg/1ml jakiegos vermodje, bedzie ch**owsze niz prop melii czy squibu... zalezy od osoby, jak ktos woli doplacic zeby miec ten % pewnosci wyzszy, to czemu nie? No i druga sprawa to oleje i jak towar jest robiony jeden moze walic najtansze galaxy i nic mu nie jest a ja bede kulac jak stetryczaly dziadek... a i tak wszystko jest gdzies w piwni robione , tylko jedni przykladaja wiecej uwagi do detali w wykonaniu niz inni.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium