SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan + masteron E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 23
2. WAGA: 84
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:?
-udo: 59
-talia: 79
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6lat z duza iloscia przerw :/
6. DIETA: 4tys kcal na masie
-białko: 2,5
-węglowodany:
-tłuszcz: 1,5-2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ph, turinabol
8. TRENING: split x4
9. CEL CYKLU: czysta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: zaraz bede w trakcie planuje nastepny
11. POZIOM BF%: 11
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): super ektoman
13. STAN ZDROWIA: szostka do wyrwania
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robie maxow
-klata: 110
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 110

Witam panow planuje cykl na przyszly rok. W tej chwili mam zakupiony turanabol ktory wezme solo listopad/grudzien potem przerwa i kolo kwietnia chce wejsc na cos co nie bedzie bardzo aromatyzowac. Problemem jest to iz mam sklonnosc do gino. Dlatego jest to podstawa.

Myslalem o boldzie solo lub enanie z masteronem. Druga opcja lepsza jednakze nie wiem czy sam masteron bedzie w stanie obniżyć estrogen i prolke w wystarczajacy sposob. Dawki niskie poniewaz wiem ze nawet na takich bede duzo w stanie wyciagnac z cyklu wiec myslalem to rozpisac tak
Enan 1-16 150mg e3d
Masteron E 1-12 200mg e3d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Test + exe i będzie oka, a kolejna sprawa, chcesz rozpiski na cykl co będzie za 7miesięcy? Po co? Choć wigilię zjedz i sylwestra przeżyj i dopiero coś myśl o następny


O dzięki nowej opcji sfd, będzie milion odświeżeń starych tematów


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-10-11 22:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dostep do pewnych srodkow na ta chwile wiec sie juz zaopatrze :)

Moglbym tak zrobic enan 16tyg ale exe przez caly okres cyklu brac zalozmy 25mg e3d? Przy exe nie beda slabsze przyrosty? Masteron nie bedzie lepsza opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25mg exe może być za dużo bo max co Ci trzeba to 250 testo e4d/e5d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie jak to zrobic zeby gino nie wystapilo i zeby nie zbic estro zbyt mocno. Trzeba chyba robic badania dosc czesto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dość często może nie, zależy co masz na myśli pisząc dość często, ustalisz cobie odpowiednią dawkę i będziesz już na niej cały cykl. A skąd wiesz że masz skłonności do gino od estrogenu, jak dopiero to będzie pierwszy cykl na iniekcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3544
Parodia... Przy takim wzroscie 4K kalorii na cyklu na masie? Bold solo? Turka i pozniej przerwa? 150 enan co 3 dni? ....

zostaw turke do enana to po pierwsze, bolda daj se spokoj to nie dla ciebie. zrob z 5K kalorii. zamiast mastera zainwestuj w enan i przedluz troche turke. napisz jak ty to widzisz co napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy 4tys kcal rosne powoli bez zbednego otluszczania sie i przy tym zostane. Tak turka solo, bold solo nad tym myslalem poniewaz nie chce powiekszenia gino sa to chyba jedne z niewielu srodkow nie aromatyzujacych chodz wiem ze sie je odradza solo. Test jest bardzo aromatyzujacy i sie caly czas zastanawiam czy to dobry pomysl.

Gino mam prawdopodobnie od dojrzewania usg wykazalo male zmiany lekarz nazwal to gruczolakami xD. Jest male po pol cm. Hormony w normie.
Operacja odpada bo te ciule to spie**ola xD a ja dam 4tys.

Enana chcialem dac 150 przy opcji z masterem by bic to razem. Wygodniej :)


Zmieniony przez - majkel47 w dniu 2016-10-11 23:18:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3544
Tak jak powiedzialem wiecej zarcia, turka + enan do tego dorzucasz na estro i prolke cos jak mowisz ze masz sklonnosci do gino pod koniec cyklu wrzucasz mastera schodzac z turki i zmniejszajac troche zarcia tak to widze. Jak masz sklonnosci do gino to nie enan dla ciebei tylko propa wrzuc. mozesz zamienic turke na bolda i z tesciem pocisnac na mase tez dobrze bedzie. ja koncze jak zrobisz tak zrobisz
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wielkie za odpowiedz :) jak widza to inni panowie?

Enan 1-16 250mg e5d/e6d
Tura 1-8 50mg ed
Exe 1-16 12,5mg e3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3544
Turki nie wrzucaj odrazu . Daj z 3-4 tygodnie enanowi zeby wszedl i dopiero turke zarzuc. wrzuc turke 4-12. Tesc bedzie juz krazyl w organizmie turka wejdzie dziala na SHGB wiec zrobi swoje w dodatku na uklad nerwowy z tego co pameitma wiec bedziesz mial p******niecie i chec na treningi wieksza mozesz pare blistrow provironu dorzucic od 12 tyg i razem z odblokiem szamac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tamoxifen na odblok.......po trenie

Następny temat

Pregnyl pół ampułki

WHEY premium