SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27373
majkelw0w
lodzianin1
majkelw0w
Antek inj i sdroll z jakiego laba polecacie? Andro będzie ok?

Sdroll z andro będzie ok
Antka inj napisz do czego masz dojście

antka mogę mieć z alchemii nowej, squibb, exportmed, nexium, genamed. Squibb i exportmed to "rodzinka", nie wiem jak wypadają jakościowo do siebie - czy są zbliżone - ale cena przemawia na korzyść exportmed.

odpusc te laby dla wyczynowcow....bo to farmazony zeby dzieci lykaly po 2x drozej chociaz jakosc jest ok...ale ceny to smiech...wes cos sprawdzonego i tyle...antek z nexiuma jest kozak

marsaw801
Cypio w jaka firme celować na dzień dzisiejszy?

nexium ions vertex genamed....kwestia portefla i czy w 1 czy w 10

robertjudi
Panowie jak byście mieli podać Top 5 labów to jakie byście wymienili? Nie patrzymy na cenę i dostępność.

nexium ions vertex genamed alpha

kosta83
Panowie mam znowu dostęp do Ions, Nexium, Swiss. Masteron enan z tych labow, który będzie najlepszy? Tak, wiem, że wszystkie firmy dobre i będę zadowolony ale pytanie kieruje do tych którzy sprawdzali ten towar na własnej DOOPIE

Ions Nexium bite i bez zastrzezen

Hanslik
Deca, Tren E, Wino oral, Meta oral z czego wg Was będzie lepsze ? Genamed czy Nexium ?

obie opcje beda dobrym wyborem
3
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 28 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 407
...
Napisał(a)
Znawca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 2690 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38590
mastera ktos ostatnio próbował ? taki najpewniejszy ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Znawca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 2690 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38590
mysle akurat nad jednym i dlugim, bo gdy enan leci to mieszac go z dlugim a potem przy wycince dolozyc do propka krotkiego mastera

Zmieniony przez - Shaki27 w dniu 2019-04-03 23:54:13

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42350
APM Shaki

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 458 Napisanych postów 676 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 44710
ryba266
No dobra ale to zawsze powinno być wyczuwalne w jądrach? Czy to nie zawsze tak jest?

Przy pierwszych inj z hcg moze kiedys cos czulem jakis wirowanie, aktualnie czy bym bil apteke czy ug, to nie czuje tak mocno wyczuwalnych zawirowan w jajach.

limafne
Używał ktoś tomaxa o nazwie Zymoplex?

Jedzony i dziala

iizziikk
Bije propa bioniche i nie zmienie go nigdy bo jako jedyny bez dyskomfortu po injekcji. BM przerobilem w 2018 kilka srodkow, bdb lab. Duzo ostatnio slysze o DNA, mysle czy by cos przeleciec dla testu. Npp bdb pblab, genamed bite w tym roku Bioniche tren ace i master p aktualnie bite

Nie chcialbym Cie martwic, ale zrobic 150mg/ml propa bezbolesnego z tego co mi wiadomo jest niemozliwe, niewykonalne. Jesli sie myle niech ktos bardziej kumaty mnie poprawi. Bilem rozne homemade 150mg/ml to dyskomfrt bylo czuc dosc wyraznie.

alex79
Witam Panowie pytanie takie techniczne ;) czy sa dostepne u nas jeszcze inj/oral...z Cybera i Vermodje ten nowy wypust w nowej szacie itp. ?
Zmieniony przez - alex79 w dniu 2019-04-02 08:08:31

To nie nowy wyglad tylko kolejna wersja Vermodje ktora sie pojawila na rynku

pawel82

ramirez112
jak hgh androchem ? mogą być pepki w środku czy pewniaczek ?
Androchem pewniak na 100% były robione badania w laboratorium i jest tam hgh

Jest ok, choc mi np najlepiej podpasowal Imperial i jestem z niego zadowolony a badania tylko to potwierdzily moje przepuszczenia, ze akutalnie jedno z najkorzystniej wypadajacych gh na rynku w jakosc, cena nr.1
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27373
Shaki27
mysle akurat nad jednym i dlugim, bo gdy enan leci to mieszac go z dlugim a potem przy wycince dolozyc do propka krotkiego mastera

Zmieniony przez - Shaki27 w dniu 2019-04-03 23:54:13

nexium ions...a czemu krotkie na wycinke...dlugie bardziej na mase krotkie bardziej na wycinke?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 882 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8374
Panowie znacie taki lab jak toucan? Brał ktoś może? Głównie chodzi o propa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy