SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
DobreNaturalneAnabole ;)
1

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Pewne halo i oxa ktory lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Halo nie wiem, oxa Ions, następnie Vertex, Nexium
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35033 Napisanych postów 89933 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940789
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Sibu vertex ktoś próbował?
Kobita mnie męczy i nie wiem czy jest sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
spokojnie możesz jej zapodać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1179
maćkowiak
Jak tren enan z DNA proszę o opinie dzięki pozdro


Tren dobry lecialem na nim ale musialem odstawic bo zgaga nie do opanowania. Leki co radzili chlopaki poczatkowo pomagaly pozniej dawki x2 i dalej palilo takze poszedl w odstawke ale efekt dobry na nim tylko moja reakcja nie za dobra na tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
lordknaga
pytanie na tym forum typu DNA czy X czy Y firma, to w 99% przypadkow, dostaniesz odpowiedz dna

skoro sie dobrze spisywal, to po co zmieniac...



Widzisz u mnie dna na 1 miejscu ze wzgledu na olej ktory mnie nie boli, a poza tym stawiam na rowni z ionsem nexiumem vertexem melia bo to wszystko bdb laby. Jak gosc pyta o dna albo aq o ktorej u mnie ani 1 slowa dobrego jedynie narzekania a cena 2x taka to co sie dziwic. Kazdy chce tanio i dobrze a takie jest dna.

A jakies wpadki, nie dolania z czasem zdazaja sie każdej firmie jak tao patrze wstecz.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-09 06:35:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
dmq92
lordknaga
pytanie na tym forum typu DNA czy X czy Y firma, to w 99% przypadkow, dostaniesz odpowiedz dna

skoro sie dobrze spisywal, to po co zmieniac...



Widzisz u mnie dna na 1 miejscu ze wzgledu na olej ktory mnie nie boli, a poza tym stawiam na rowni z ionsem nexiumem vertexem melia bo to wszystko bdb laby. Jak gosc pyta o dna albo aq o ktorej u mnie ani 1 slowa dobrego jedynie narzekania a cena 2x taka to co sie dziwic. Kazdy chce tanio i dobrze a takie jest dna.

A jakies wpadki, nie dolania z czasem zdazaja sie każdej firmie jak tao patrze wstecz.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-09 06:35:07


Podpiszę się pod tym, bo taki Vertex, tragedii nie było, ale za każdym razem mniej lub bardziej powodował dyskomfort. Nie piszę tego że lab niedobry, po prostu coś mi nie leżało w ich oleju... dna trochę już wleciało i nigdy jak do tej pory nie było problemów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Proton lab, ktoś bił?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium