SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Przecież nikt nie pisał że Medical Pharma to szit tylko że nie bili, ja też nie biłem więc jak mogę to polecać, polecam zawsze to co biję albo biłem i byłem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
Ower jak chcesz tutaj pisać to bez podtekstów oraz uzupelnij wiek w profilu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
pharmed podobno kosa, stężenia wyższe jak deklarowane, leci ktoś ten lab?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
Peg Mgf jakiej marki używacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
hero69
pharmed podobno kosa, stężenia wyższe jak deklarowane, leci ktoś ten lab?


No to lab już w kibel

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Kiedyś każdy się cieszył jak było zawyżone
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14520
Jakieś pozytywy o pacyfic lab susta w szczególności dzięki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
Ponad miesiąc temu pisałem tutaj że mam wątpliwości jeżeli chodzi o działanie/jakość mastera E z pewnej firmy(nie będę rzucał tutaj nazw)
Jako wyznacznik tego że nie działa brałem własne odczucia i brak wizualnych efektów,a żeby to potwierdzić poszedłem zrobić badania bo z mojej wiedzy wynikało że master powinien obniżać estro i psuć lipidogram. Oczywiście zostałem wyśmiany że głupoty piszę.
Zmieniłem firmę mastera (bez nazw żeby reklamy nie robić) , teść leci w takich samych dawkach i symex na zbicie estro też.
Wyniki na masterze pierwszym:
Estradiol
45.70 pg/mL norma 11 44
Na obecnym masterze
Estradiol
25.00pg/mL norma 11 44
Jasno widać że jednak ma wpływ master na estro. Poza tym już po efektach widziałem że ten drugi działa inaczej/lepiej
Pozdrawiam wszystkich mądrych doradców z działu.
4

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Obecnie Euro pharmacies totalny shit. Testosteron lipny nie wspominajac o oralach - kibel.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 129 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1705
Witam,
Czy androchem (bateryjki)- clomid i cabaser sa ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium