SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4135509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Firma jedna mi napisał że nie trzeba bo pisało tak na ich opakowaniu stąd moje zapytanie do nich

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
lodzianin1
Kreaxxx
lodzianin1
F1.08
GH a Androchemu trzyma nadal poziom? Liquid czy proch ?


Ja biję gotowca wygoda po prostu

Gotowca już nie trzeba trzymać w lodówce?



Ja trzelymam nie wnikam


No właśnie.. a co jeśli dil nie trzymał w lodówce? Realne obawy czy nie ma co sobie głowy zawracać?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4130
Medi pharma z czerwonym krzyżykiem oxamed stosował ktoś jest tam oxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10201
e-lite
Ovitrelle bije na zmiane z actiza . Szkoda że drogo wychodzi w porównaniu do actizy


Tylko że ovitrelle to apteka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 861 Napisanych postów 597 Wiek 43 lat Na forum 194 dni Przeczytanych tematów 6305
Ciiii, to wiedza zakazana, nie dla każdego %)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9063 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699985
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 407
HCG z endogenic jest ok ? Były jakieś badania robione może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 516 Na forum 178 dni Przeczytanych tematów 5591
ramirez1112
HCG z endogenic jest ok ? Były jakieś badania robione może ?


Badań nikt nie robi , wyznacznik dobrego hcg to spuchnięte jaja ;) tyle zauważyłem jak czytałem odpowiedzi ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871088
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 239 dni Przeczytanych tematów 669
Pięknymłody
ramirez1112
HCG z endogenic jest ok ? Były jakieś badania robione może ?


Badań nikt nie robi , wyznacznik dobrego hcg to spuchnięte jaja ;) tyle zauważyłem jak czytałem odpowiedzi ....


To wymaż to z pamięci. To co czytasz dziel przez dwa. Biłem wiele razy apteke i nigdy jajec nie miałem popuchniętych tak jak niektórzy tutaj opisaywali "że im się w rękach nie mieszczą".

Aktualnie hcg jak ma lecieć to leci Actiza, zapas odłożony mam tego co było badane wersję 2500iu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato