SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
alex79
Progresivv
weidentnie dwie z prawej wysoko nalane 2 w srodku za malo i jedna z lewej wyzej nalana od tych w srodku


To trafiles na takie rozlanie pewnie bo po za tym w Nandzie wszystko ok. z dzialania bedziesz naprawde zadowolony !!!
Najlepiej to bedziesz wiedzial ile dokladnie jak zaciagniesz sobie do strzykawy to bedziesz wiedzial ile za malo co i jak
bo tak ze zdjecia na oko to ciezko.
U mnie tez co brali soki z Nandy to nikt nie narzekal.
Drodi maja towar ale na dzien dzisiajszy warty zakupu.
Pzdr.


jak moze cos byc warte zakupu jak placisz za 10ml a masz 7ml? to ze cos dziala to w dzisiejszych czasach zaden rarytas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ta cała Nanda co na starcie już dup,,, dała i jak nie poprawia się , to za długo się nie utrzymają na rynku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzieś tam są wyniki banan wcześniej , ktoś wklejal , chodziło o to ze susta nie działała , czy prop sam tam siedział. A i kody nie wchodziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Uklon w strone Pblab tam placisz za 10ml a jest 12ml
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
marianzulek
Uklon w strone Pblab tam placisz za 10ml a jest 12ml

W samo sedno a do tego z autopsji wiem, że susta, enan, propek bezboleśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
popukac w ampy by nie bylo w przewezeniach ale tez czasem w gornej czesci jest sporo soku i trzeba umiejetnie wpierw opukac ampy by calosc zleciala.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
To samo napisałem wyżej tylko zdjęcia zacytowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19389
Progresivv
Mnie dziwi tez to ze jak tu na forum napisze ktos prawde to odrazu sa posty typu moze na taka partie trafiles moze cos tam jak widac pokazalem wam juz 2 partie i co w dwoch naraz trafil sie walek? nie sadze mysle ze kazda partia taka wlasnie wychodzi a tak zachwalacie ta Nande a nikt prawdy nie powie


Napisalem ci ze ja jak mialem to wszystko bylo ok. jak zle by bylo rozlane czy cos to tez bym napisal ze jest cos nie tak i wez troche przemysl co piszesz ze mowisz ze zaraz ci co zachwalaja to tu sami dilerzy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
chcialem wstawic jeszcze jedno zdjecie gdzie popukalem w ampy bo tez to zauwazylem ale juz oczywiscie mi zablokowali wstawianie zdjec to samo jest z deka nandy 10 amp kazda sie rozni dalem juz post ale czeka na akceptacje jak go nie puszcza znaczy ze nie mozna wydawac na tym forum prawdziwej opinii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej