SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 735 Napisanych postów 1184 Wiek 39 lat Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 19027
mateusz196
Panowie brał ktoś osobiscie tren A i Mastera P z kuwait pro ? Proszę o opinie i czy latają już fejki tego u nas ?

Biłem enana i npp i wszystko działało .
Środki bezbolesne . Trena i mastera nie biłem
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4368 Napisanych postów 42981 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534116
mateusz196
Panowie brał ktoś osobiscie tren A i Mastera P z kuwait pro ? Proszę o opinie i czy latają już fejki tego u nas ?

Nie ma wałków Kuwait...
Przerobiłem kilka środków z Kuwait , każdy jeden klepał elegancko....z opinie treny i mastery kosa...sam mam odłożonego trena A na redu....
Śmiało możesz inwestować...
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25543 Napisanych postów 259947 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331980
mateusz196

To nie jakiś duży lab ale z dobrymi opiniami

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Wiek 28 lat Na forum 348 dni Przeczytanych tematów 3312
Może trochę nie w temat ale grzebie trochę po zagranicznych forum i wszędzie przestrzegają przed jednym. Żadnych koksów z Polski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Wiek 28 lat Na forum 348 dni Przeczytanych tematów 3312
Ponoć u nas najwięcej wyj**ek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Ciekawe co na to Prezydent i Parlament
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4368 Napisanych postów 42981 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534116
Chłopie idź kup sobie kreatyne i nie zawracać dupy głupotami...
6

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3825 Napisanych postów 9808 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288347
Dokladnie. Masz tyle srodkow przebadanych ze to ch** a tylko smecisz tu i cisniejsz jakies p******y.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 1921 Napisanych postów 11517 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 344265
Ekto30L
Może trochę nie w temat ale grzebie trochę po zagranicznych forum i wszędzie przestrzegają przed jednym. Żadnych koksów z Polski.

niektore laby, ktore sa w tym temacie chwalone od miesiecy a nawet lat, za granica na nich tylko psy wieszaja dlatego najlepiej znalezc jeden i sie go trzymac, az do wpadki
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 75 dni Przeczytanych tematów 3501
Jakich tych zagranicznych? Mamy może kiepskie laby o których tu ostatnio było pisane, ale większość jest ok i trzyma na tyle wysoki poziom, że nie ma co się obawiać o wyebki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1