SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
Panowie jest jakas alternatywa dla Cabaseru poza dosti oczywiscie? Ponoc braki straszne i sa tez fejki niby ktos cos wie? Ugl robia cabe ktos bral cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 64 Wiek 48 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 591
Mysteryo
Panowie jest jakas alternatywa dla Cabaseru poza dosti oczywiscie? Ponoc braki straszne i sa tez fejki niby ktos cos wie? Ugl robia cabe ktos bral cos takiego?


z fejkiem się nie spotkałem :) ale w turcji poszla cena do góry i ogolne problemy z dostawa :) ale u mnie jeszcze lata sporo tego nawet 2mg cabaser…..sproboj bromergon , bralem kiedyś ale sajdy za duże w porowananiu do cabasera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojmir28
JurnyDziadek
Ezabiel
Panowie, taka prośba. Napiszcie zestawienie najlepszych aktualnie firm. Po 3 z viali i Amp. Cena nie gra roli, tylko jakość i działanie. Dzięki


Do 3 nie dojade nawet, w tej chwili stawialbym na Dna 10ml Aquila BM 1ml.

bartolocik
Witam.

Co obecnie lepiej jeśli nie mam dojscia do apteki? Clomid shree(terpafen) czy anfarm ?





Zmieniony przez - bartolocik w dniu 2020-03-23 20:10:06


Anfarm clomid. Jesli to nie pilna sprawa to jednak staraj sie zdobyc apteke Pl.


Ja tam nic nie będę pimpował, ale miejcie trochę wstydu. Trochę powagi. Podawać jako najpewniejsze laby dwa, które mają napisane na etykiecie od DHB 200mg/ml, są nowe i w każdej chwili mogą się wysypać, marki, które nie mają renomy, nie zależy im na niej, to od strony samego labu jest jawnym robieniem z ludzi d****i, a od strony osób je polecających (żeby zamiast osoba nie użyć słowa na d), jawna próba oszustwa.



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
batory909
Mysteryo
Panowie jest jakas alternatywa dla Cabaseru poza dosti oczywiscie? Ponoc braki straszne i sa tez fejki niby ktos cos wie? Ugl robia cabe ktos bral cos takiego?


z fejkiem się nie spotkałem :) ale w turcji poszla cena do góry i ogolne problemy z dostawa :) ale u mnie jeszcze lata sporo tego nawet 2mg cabaser…..sproboj bromergon , bralem kiedyś ale sajdy za duże w porowananiu do cabasera


Wole grype od bromergonu probowalem juz. Reszta sie zgadza dlatego pytam czy to tylko lokalne problemy z bromka. Ugl ktos bral zeby byla real caba w srodku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 64 Wiek 48 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 591
Mysteryo
batory909
Mysteryo
Panowie jest jakas alternatywa dla Cabaseru poza dosti oczywiscie? Ponoc braki straszne i sa tez fejki niby ktos cos wie? Ugl robia cabe ktos bral cos takiego?


z fejkiem się nie spotkałem :) ale w turcji poszla cena do góry i ogolne problemy z dostawa :) ale u mnie jeszcze lata sporo tego nawet 2mg cabaser…..sproboj bromergon , bralem kiedyś ale sajdy za duże w porowananiu do cabasera


Wole grype od bromergonu probowalem juz. Reszta sie zgadza dlatego pytam czy to tylko lokalne problemy z bromka. Ugl ktos bral zeby byla real caba w srodku?


nie spotkałem się z ug kabergolina , pokręcisz się dobrze to znajdziesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Caberbol Bm jest ale nie wiem jak dziala, wiem ze ari Bm dziala ziomek bral na badaniach zbite dobrze to i moze caba dzialac, ktos tu pisal tez o caba chyba boomlaba czy jakos tak to szlo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
e-lite
Ezabiel
Panowie, taka prośba. Napiszcie zestawienie najlepszych aktualnie firm. Po 3 z viali i Amp. Cena nie gra roli, tylko jakość i działanie. Dzięki

Genamed , nexium , wellona
Vertex , ions , jelfa

Bradzo dobre firmy,
a moje zestawienie nastepujace:)
Genamed , nexium , wellona
Vertex , ions , Bałkan
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13350
Bromergon daje, zbija prolaktyne jak trzeba... Dość mocno oddziaływuje na organizm to fakt!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41437
W DNA nawet testy są zaniżone. Nie siedzi tyle co na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
skad wiesz ?

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium