SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4854 Napisanych postów 44174 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 546712
Od jakiegoś czasu lecę T-400 DNA...znajomy tak zachwala że musiałem spróbować , teraz już wiem czemu jest taki zadowolony bo działa elegancko i wchodzi gładziutko bez żadnego dyskomfortu...

T-400 Androchem również pierwsza klasa jak i reszta środków na wysokim poziomie od wielu lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 954 Napisanych postów 1475 Wiek 39 lat Na forum 213 dni Przeczytanych tematów 23053
J/w
Mam jeszcze kilka butli t 400 DNA , bardzo dobre działanie , no i jak piszesz , wchodzi gładko , bez żadnego probl .
Boldek z DNA tak samo .
2

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 28 Na forum 35 dni Przeczytanych tematów 715
...
Napisał(a)
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 112 Wiek 39 lat Na forum 118 dni Przeczytanych tematów 761
Dzieki wszystkim za opinie odnosnie ace. Przekaze kumplowi zeby wybieral pomiedzy DNA a SKY. Sam lece dlugiego z DNA i bardzo chwale, sam tez posluchalem waszej rady zeby wlasnie z tego laba srodki brac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 2039 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39754
czy ten czy ten lab wezmie bedzie dobry, DNA jest dluzej wiec jest wiecej lepszych opini bo ludzie leca caly czas
2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 46 lat Na forum 56 dni Przeczytanych tematów 796
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 886 Napisanych postów 7452 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 424477
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 46 lat Na forum 56 dni Przeczytanych tematów 796
...
Napisał(a)
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

aerofull