SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 695 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26906
Npp cypio wino jakie firmy Androchem,Medine,Alpha Pharma, Imperial, Magnus, Genamed, Wellona, Ions, Vertex, DNA, Spectrum, Black93, King, Proton, Uber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28028 Napisanych postów 264166 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1343958
Verrum
Npp cypio wino jakie firmy Androchem,Medine,Alpha Pharma, Imperial, Magnus, Genamed, Wellona, Ions, Vertex, DNA, Spectrum, Black93, King, Proton, Uber

Andro
Ap
Wellon
Ions
Dna
Vertex
Genamed
To u mnie biją i sprawdzone, części firm nawet nie znam to się nie wypowiadam

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 191 Wiek 36 lat Na forum 128 dni Przeczytanych tematów 2984
Pytanie do wszystkich mial ktos albo ciagle ma problem z zwyrodnieniem w łokciu jak to najlepiej wyleczyc dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1340
lodzianin1
Verrum

Andro
Ap
Wellon
Ions
Dna
Vertex
Genamed
To u mnie biją i sprawdzone, części firm nawet nie znam to się nie wypowiadam

King, Uber, Medina - działają dodam
chyba po tych samych grupach śmigamy heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 226 Wiek 39 lat Na forum 248 dni Przeczytanych tematów 1570
Verrum

Bralem teraz co dopiero krotkie estry z DNA wlasnie.

Gubi83
Pytanie do wszystkich mial ktos albo ciagle ma problem z zwyrodnieniem w łokciu jak to najlepiej wyleczyc dzieki

Nouveaux czy Biopeptide BPC-157 albo TB-500 zainteresuj sie odnosnie kontuzji. Wogole leczenia farmakologicznego probowales?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 191 Wiek 36 lat Na forum 128 dni Przeczytanych tematów 2984
Jak narazie przechodze etap tabletek przeciwbolowych I leki przeciwzapalne jedyne co zalecza mi bol jest cykl sterydowy:) czytalem o pepkach mam duzy wybor tych srodkow w Uk moze zakupie pare flakonikow tylko czy warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 226 Wiek 39 lat Na forum 248 dni Przeczytanych tematów 1570
Tabsynie wylacza wszystkiego bardziej doraznie jak samjuz pewnie wiesz, wiele osob po pepkach notuje poprawe jeden z wielu testow

https://www.sfd.pl/BPC_157_test-t1153370.html 
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Dzieki wiec zakupie pare flakonow I pociagne pare miechow na tym iniekcje robic w okolicy lokcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5203 Napisanych postów 45385 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 556701
Verrum

Androchem , DNA... biłem środki z tych labów i śmiało mogę polecić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1024 Napisanych postów 21856 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334414
Gubi83

byłeś u fizjo ? to w pierwszej kolejności ,
poza tym możesz spróbować bpc 157 czy tb 500 mi pomogły na "łokieć golfisty"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheyvita