SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Genamed gestszy. Ja bije 0.5 iglami dlatego nie wbijam genamedu. Bo mi prop ciezko szedl. Teraz na bm sobie przeskocze albo ionsa z propem i masterem zobaczymy co to rpbi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja mieszam master p i enana bo leży szkoda zmarnowac po 300. Enana mam z vedi p z nexa i mam jeszcze tren e z vedi ale czeka na odpowiedni moment
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
nexium mialem zawsze takie bardziej wodniste, latwiej nabierac i latwiej wbijac, bo wtloczyc np. takie geste oleje jka mial bioniche (chyba jakis orzechowy to byl ) przez cienka igle w bark z 3ml to byla tragedia, siedzialem i cisnalem czesto tak, ze tlok sie wyginal a to moderion i dna wlasnie Sam slyszalem jakis czas temu, ze dna to nastepca, moderiona wbilem ace, master prop i testy i wszystko bylo ok, tylko 2x jak sciagalem kapsel, to wyrwalem caly z gumka i blaszka z szyjki ale tak to jest jaknw lapie 46 na pompie i sily za duzo natomiast znajomek bil moderiona ace to mowil ze jakies krysztalki mu sie porobily, zrobil 2 szoty i 'skisl' to jego slowa.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Aż poszedłem zobaczyć bo mam jeszcze 1 butlę ale wszystko ok

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Nexium to jak dla mnie nie az tak geste 0,7 igla w dupsko idzie lekko anabieram standardowo 9
Jedna rzecz ktos juz o tym wspominal ze soki nexium w tym roku nie tak dobrze filtrowane i wpelni sie zgadzam 2 lata temu nawet propek wchodzil jak maslo , teraz lekkie zrosty mam po enanie

Jednak stosunkiem jakosc cena to jest naprawde porzadnie

Zaniedlugo mi sie nexium konczy , nie bilem nigdy bioniche nandy i swissa a to rzekomy top na te chwile co byscie poradzili zebym byl zadowolony ? Kusi mnie bioniche test mix 400 mg ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
z tych 3 to mialem stycznosc z testami(bo o to pytasz) bioniche i swiss i zlego slowa powiedziec nie moge.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89922 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940724
Thomas07
Nexium to jak dla mnie nie az tak geste 0,7 igla w dupsko idzie lekko anabieram standardowo 9
Jedna rzecz ktos juz o tym wspominal ze soki nexium w tym roku nie tak dobrze filtrowane i wpelni sie zgadzam 2 lata temu nawet propek wchodzil jak maslo , teraz lekkie zrosty mam po enanie

Jednak stosunkiem jakosc cena to jest naprawde porzadnie

Zaniedlugo mi sie nexium konczy , nie bilem nigdy bioniche nandy i swissa a to rzekomy top na te chwile co byscie poradzili zebym byl zadowolony ? Kusi mnie bioniche test mix 400 mg ????

Spróbuj sobie Nandy , rewelacja zobaczysz
Swiss też bardzo dobry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
To spoko wezme testa 400 z bioniche enana z nandy i chyba tren E ze swiss bo slyszalem ze tren kosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
swiss zalezy co niestety nie wszystko trzyma poziom

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Tukoz
swiss zalezy co niestety nie wszystko trzyma poziom


Tren podobno bardzo dobry ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium