SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie Lodziak , jak piszesz
Ja za yuuuja nie mogę propa z andro , robi mi taka sieczkę zapalna ze szok . A znowu z pb, czy platinum mogę walić . To zależy od organizmu i takie jest tez moje zdanie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
To napisz co masz na oku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Co do nexium to lata temu były włosy gumki i paprochy dlatego ten lab odpuściłem. Cała resztę z grupy genamed ions itp chwale bo nigdy problemów tego typu nie było. Tylko bóle itp Ale to wiadomo. A koks1000 j**ie pimpem na kilometr.

Obecnie nie ma złych opinni na temat nexium w otoczeniu więc sam coś wezmę zobaczyc jak to teraz wyglądam. Ale podejrzewam że poziom się podniósł jak poziom całego rynku.

Co do bólu po propie to mnie boki genamed i andro A reszta nic. Obecnie lecę bioniche znów I teraz mastera zmieniłem z ionsa na bioniche I wszystko ładnie robi jak wcześniej tak teraz.

Nexiuma e mastera leci znajomy od 2 tyg więc zobaczymy jak porobi narazie wykonanie i czystość lepsza niż kiedyś.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-14 07:28:17
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
lodzianin1
To napisz co masz na oku


dowiadywałem się go ma tylko jakies stare undery EC, Malay, Swiss
jak czytam forum to teraz na topie są brandy których nie znam

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Swiss bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
sQs_Dziki
lodzianin1
To napisz co masz na oku


dowiadywałem się go ma tylko jakies stare undery EC, Malay, Swiss
jak czytam forum to teraz na topie są brandy których nie znam


ec mega dawno nie widziałem ,mt nie mam pojęcia jak teraz biłem go lata temu ,swiss jeszcze rok temu w wakacje banglał elegancko i był dostępny tutaj chyba bym się na niego skusił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1809
Dzięki panowie za konkrety, teraz wiem czego szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868862
Gadka o bólu po propie jest trochę bez sensu, bo w większości przypadków to zależy od organizmu. Mnie np żaden nie bolał, nigdy, a przerobiłem pewnie z 8 różnych
Co do nexium Dymek i Wojmir maja rację, zdarzało się to o czym piszą. Ale już od dawna tego problemu nie ma. Choć mi osobiście żaden włos się nie trafił, ale słyszałem że tak było. Jednak na działanie nigdy nie można było narzekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 962
cześć

deca i test z boom labs czy pblab ?
o pblab jakies ostatnio opinie sie pogorszył ze npp to test :D ?


Zmieniony przez - STPiotrmg w dniu 2019-03-14 09:36:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej