SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
krzykacz
AdamKO84
Aquila susta i T-400 nie bola ,bralem do cyklu dopiero jak paru chlopakow bylo po lotce z tych testow . Nie boli dziala .


Oba klepną dobrze. Aquila trzyma stężenia:




Dzieki za infor ,wiem tez od chlopakow co bija ze sztos te testomiksy wlasnie
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13373
wostock
jesli mowa o bolesnosci to na pewno jest tez wina stezenia. prolo apteka -100mg/1ml. Pamietacie propy rakiety apteczne-50mg/1ml. teraz firmy przescigaja sie zeby doladowac jak najwiecej mg/1ml. stad pewnie w srodkach krystalizacja i bolesnosc. druga sprawa ze jednych boli jak jest na Oleju arachidowym ( apteczny omnadren z tego co pamietam) innych mct a jeszcze inny bedzie czul dyskomfort po winogronie. dlatego najlepiej trzymac sie labu ktory nie boli:)


wbiłem juz trochę towaru i zawsze na barwie żółtej jest większy dyskomfort, zaś na bezbarwnej mniej. To są moje odczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wostock
jesli mowa o bolesnosci to na pewno jest tez wina stezenia. prolo apteka -100mg/1ml. Pamietacie propy rakiety apteczne-50mg/1ml. teraz firmy przescigaja sie zeby doladowac jak najwiecej mg/1ml. stad pewnie w srodkach krystalizacja i bolesnosc. druga sprawa ze jednych boli jak jest na Oleju arachidowym ( apteczny omnadren z tego co pamietam) innych mct a jeszcze inny bedzie czul dyskomfort po winogronie. dlatego najlepiej trzymac sie labu ktory nie boli:)

Do wyższego stężenia powinny być użyte inne oleje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomi240
wostock
jesli mowa o bolesnosci to na pewno jest tez wina stezenia. prolo apteka -100mg/1ml. Pamietacie propy rakiety apteczne-50mg/1ml. teraz firmy przescigaja sie zeby doladowac jak najwiecej mg/1ml. stad pewnie w srodkach krystalizacja i bolesnosc. druga sprawa ze jednych boli jak jest na Oleju arachidowym ( apteczny omnadren z tego co pamietam) innych mct a jeszcze inny bedzie czul dyskomfort po winogronie. dlatego najlepiej trzymac sie labu ktory nie boli:)


wbiłem juz trochę towaru i zawsze na barwie żółtej jest większy dyskomfort, zaś na bezbarwnej mniej. To są moje odczucia.

Wbiłem na próbę mix 250mg cypio i 200 dd w 1ml, jest żółte i zero bólu. Czyli to nie jest reguła ale może i tak być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Jak myslicie jak by podgrzac troche te ampy tescia to nie bd takiego bolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wookie12
Jak myslicie jak by podgrzac troche te ampy tescia to nie bd takiego bolu?
.
Jeżeli się nie krystalizuje to podgrzanie da tyle, że będzie rzadsze dopoki ciepłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Ogolnie w apach jest normalny olej ale moze w miesniu jakos Sie krystalizuje czy cos a takto moze sie lepiej wchloni i nie bd tak bolec bo 3 dzien po inj jest masakra chodze jak paralityk skoncze paczke 10 szotow jak tak dalej bd to odpuszczam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Ja zawsze podgrzewam lekko sok w pomoce pod ciepła woda, łatwiej nawet się tłoczy po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
lodzianin1
Ja zawsze podgrzewam lekko sok w pomoce pod ciepła woda, łatwiej nawet się tłoczy po prostu

A jakby ampy włożyć do wrzadku przed jnj ale to taki pogrzany wbijać ch yba tez nie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Chlopie co ty kombinujesz. Gowno Ci to da. Bij mniej w wiecej miejsc albo zmień lab. Ewidetnie Ci towar szkodzi. Podgrzanie da Ci tylko tyle ze z ppmpki latwiej w mięsień wppmpujesz. Bol będzie dokladnie taki sam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium