Już od dawna wiadomo, że głośno zapowiadana walka irański Hulk vs. Martyn Ford z pewnością się nie odbędzie i obaj panowie powinni szukać sobie nowego przeciwnika. Okazuje się, że Sajad Gharibi, czyli irański Hulk, znalazł już kogoś z kim zawalczy. Zmierzy się z Djumanowem Ałmatem Bakhytovichem, znanym również jako Tytan Kazachstanu. Planowo walka odbędzie się 31 lipca 2022 roku w Dubaju. Informacja ta pojawiła się na oficjalnym koncie Instagrama Sajada Gharibi, który zamieścił plakat, na którym ujawniono najważniejsze szczegóły. Djumanov nie jest raczej popularną postacią, więc jego umiejętności nie zostały zaprezentowane internautom. Z pewnością będzie to słaba walka, gdyż Djumanov przyjął propozycję w tak krótkim czasie i raczej nie zdąży się godnie przygotować.

Decyzja o tym, że walka Martyn Ford vs irański Hulk nie odbędzie się padła prawdopodobnie po ich osobistej konfrontacji. Ford i jego ekipa delikatnie mówiąc nie byli zadowoleni z tego, jak prezentuje się na żywo Sajad Gharibi i oskarżyli go o używanie Photoshopa. Co więcej, wiele osób zaangażowanych w organizację walki zaczęło martwić się o zdrowie psychiczne Sajada. Z tych powodów postanowili anulować pojedynek.

Polecamy również: Pierwsze starcie Martina Forda i irańskiego Hulka Sajada Gharibi

 

Podobno Sajad Gharibi naprawdę włożył sporo pracy w przygotowania i nie chciał, aby cały jego wysiłek poszedł na marne, więc szukał odpowiedniego rywala. Doskonale wiemy, że nie chodzi tu o ambicje sportowe, tylko o pieniądze. Raczej nie wróżymy tej walce wielkiej popularności.

Komentarze (5)
F1.08

Niezly photoshop :) Iranczyk w zywiole...insta po retuszu

2
gokuson

Gruby kurdupel i 1mln fanów, nieźle :)

3
Possible

Milion fanów robiących sobie z niego jaja

2
lordknaga

Djumanov nie jest popularna postacia w internecie i nie wiadomo nic o jego umiejetnosciach? A spasiony hulk to jest znany z czego i jakich umiejetnosci? Uzywania stempla w fotoszopie i ustawiania zdjec xD

5
rarytas1

Bez alkoholu trudno to będzie oglądać. Niech chociaż dużo rund zaplanują to może któryś na zawał padnie :)

4