Poznajcie Je-yong Ha, człowieka, który nazywa siebie "Koreańskim Hulkiem". Jest biznesmenem i trójboistą. Zawody, w których brał udział do tej pory, zdają się dotyczyć głównie jego ojczystego kraju. Ponoć kilkakrotnie w nich zwyciężał. Nie wiadomo, jak dorobił się takiego majątku, ale jest na liście najbogatszych Koreańczyków. Zgromadził ponad 300 tysięcy obserwujących na Instagramie, publikując zdjęcia swojego szalonego, bogatego stylu życia jako miliarder. Pojawiło się również sporo plotek na temat tego, że aktorka Lindsey Lohan spotyka się z tym miliarderem. Jeśli tak, to na pewno nie jest to przypadek. Wcześniej spotykała się z innym milionerem z Rosji. Koreański Hulk ma pieniądze i sporo wpływów, więc mógłby być z wieloma modelkami, ale zamiast tego wybrał legendarną “Mean Girl”.

Co ciekawe w diecie Je-yong Ha możemy znaleźć… złoto! Kawa, lody i inne desery posypane są płatkami jadalnego złota. Chociaż to raczej strawa bardziej dla umysłu niż żołądka. W menu znajdziemy jeszcze najdroższe produkty świata jak trufle i kawior. Wygląda więc na to, że radzi sobie całkiem dobrze jako trójboista, skoro dieta składa się głównie płatków złota i kawioru. Może to będzie zawarte w "planie diety miliardera" w przyszłości? Kto wie. Musimy też przyznać, że jak na milionera, jego telefon robi zdjęcia dość kiepskiej jakości, więc może warto zastanowić się nad zmianą...

https://youtu.be/kg6PcyJcNUY

Źródło: https://spotmebro.com/news/see-billionaire-powerlifter-called-korean-hulk/

Komentarze (4)
kamilplnk

Redukcje niech zrobi xD

0
Gats 2

Ponoć w jego syntholu znaleziono ślady krwi

To szpanowanie bogactwem na poziomie dzikusa który podciera się jedwabiem ze splądrowanego pałacu

0
mytant

Każda fota poszerzona na maxa

0
domosos

Z tą małą główką strasznie komicznie wygląda, jakies te zdjecia rozciąagne, nei wiem czy to specjalnie czy tak sie wrzuciły.

0