Sajad Gharibi znany jako irański Hulk w końcu po wielu perypetiach po raz pierwszy wyszedł na ring. Cóż możemy napisać… To zawodnik niskich lotów pozbawiony formy i umiejętności technicznych. Został pokonany przez Djumanov Almat Bakhytovich, czyli Kazachskiego Tytana już w pierwszych dwóch minutach głównego pojedynku bokserskiego Wicked N'Bad w Dubaju. Hulk ciągle odwracał się plecami do przeciwnika, co oczywiście jest podstawowym błędem. Na końcu w krótkim wywiadzie przeprosił wszystkich po upokarzającej przegranej.

„Nie mam nic do powiedzenia, ale wstyd mi i przepraszam naród irański”.

Jego trener także postanowił zabrać głos.

„Mieliśmy złą sytuację. Sajad przyjechał do Teheranu na trening, ale mieliśmy problem finansowy, sponsor nie dotrzymał słowa. Krótko mówiąc, Sajad trenował ze mną tylko dwa tygodnie i powiedziałem mu, że nie jest gotowy do walki. Ale musiałem być z nim, bo musiał walczyć i ktoś musiał go trenować. Jego przeciwnik był na tym samym poziomie co Sajad, ale Sajad niewiele mógł zrobić, przepraszam. Próbowałem mu pomóc, ale mieliśmy na to naprawdę mało czasu. Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się to naprawić”.

Z jego wypowiedzi wynika, że Hulk wcześniej chyba trochę wszystkich oszukiwał… Jeśli trenowałby solidnie od lutego, kiedy to wiadomo było, że zawalczy z Fordem, na pewno jego poziom umiejętności byłby o wiele wyższy. Trochę nam go jednak szkoda… Wcześniej został wyklęty przez matkę po tym, jak Ford go upokorzył, a teraz prawdopodobnie będzie musiał się zmierzyć hejtem swoich rodaków. No cóż… To chyba koniec jego „kariery”, nie tylko bokserskiej.

 

WALKĘ MOŻNA ZOBACZYĆ NA TWITTERZE

FILM 1

FILM 2

FILM 3

Komentarze (9)
Bull

To musiało być bolesne doznanie jak ktoś poświęcił czas lub kupił bilet na tę walkę.

2
gokuson

Wg najnowszych badań IQ spada nawet o 7 punktów na pokolenie, więc można się spodziewać więcej takich gal %-)

1
F1.08

Dziwny kraj ten Iran. Zeby tylko nie nalozyli na niego jakiegos wyroku :D

1
F1.08

Nie ogladajcie tej walki. Nie klikajcie w te linki...

1
Bull

Dwa prosiaki ganiają się i potykają w patyku

3
lordknaga

ten kazak nie byl na takim samym poziomie a z 2 poziomy wyzej... tragedia walka, poprostu zenula, dno i 2 metry mulu. ze ktos zaplacil za cos takiego? kolejny przyklad jak "internetowi herosi" z ig nie przekladaja sie kompletnie na zycie realne... ten caly iranski hulk, to widac, ze ziomek z mega problemami psychicznymi i jak ford powiedzial, dziecko w ciele doroslego otylego mezczyzny, ukamieniuja go tam albo sam sobie zrobi krzywde z calej presji po tym cyrku.

3
Possible

Kto to w ogóle ogląda?

1
zybi85

W 2 tyg mógł go chociaż garde nauczyć trzymać:-):,-):,-)a tak na poważnie to niech nie kłamią,nie trenował nic bo nie potrafił nawet wyprowadzić prawy ,lewy prosty,nie wiem na co liczył przecież chyba wiedział że się pojedzie na maxa

0
lordknaga

Niech sobie pas czy tam puchar domaluje w fotoszopie i bedzie zywciezca :-D

0