Niedawno pisaliśmy o kulturyście w sutannie czyli księdzu Arturze Kaproniu, który zyskał popularność, dzięki upublicznieniu w mediach jego startu w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce w Mrozach.

ZOBACZ: Kulturysta w sutannie

Na stronie Diecezji Legnickiej pojawiło się oświadczenie księdza proboszcza. Wygląda na to, że nie wszystkim wiernym spodobał się widok księdza bez sutanny...

Źródło: http://diecezja.legnica.pl/oswiadczenie-ks-artura-kapronia/

 

 

Komentarze (15)
basmann

Przykra sprawa, kościół sam sobie szkodzi.

0
gokuson

Szkoda gadać

0
alexus

poucza i grozi księdzu biskup,który być może sam ma problemy z pedofilią... hipokryzja na maxa

0
nightingal

Szkoda - nie bardzo rozumiem co gorszącego ludzie mogli widzieć w jego starcie na zawodach.

0
Anonim

Tam tak bywa. Szkoda słów.

0
Anonim

P.S. Może niech w masce startuje by nie podpaść biskupowi? ;-) Inaczej nici z kariery.

0
Gugcio

Mochery sie zgorszyly bo smaki je naszly albo cholera wie. Kosciol sie rzadzi swoimi prawami. Homoseksualizm na porzadku dziennym, pedofilia nic zlego bo przeciez to dzieci sa same sobie winne ale ksiadz z pasja to juz powod do ukarania i h** wie czego.

0
Sylwetkazadychę

"Homoseksualizm na porzadku dziennym, pedofilia nic zlego bo przeciez to dzieci sa same sobie winne" - a może coś na poparcie tego pomówienia? I to wyjątkowo łajdackiego. Łatwo pluć na Kościół katolicki, prawda? Za to nic nie grozi. I nie wymaga odwagi. Gdybyś równie bezczelnie opluł islam w dowolnej strefie szariatu w Europie zachodniej, nagle odkryłbyś w sobie dar szybkiego sprintu. Jak islam zapanuje w Europie, będziesz musiał bić głową w ziemię pięć razy dziennie. I nikt nie będzie ciebie pytał, czy masz ochotę albo słuchał twoich tłumaczeń, że masz inne plany. I pamiętaj, abyś wówczas był równie odważny, jak dziś jesteś w stosunku do Kościoła katolickiego. Tylko jest problem, karą za krytykę islamu jest śmierć.

0
Anonim

No zdaniem bis(kupa) ksiądz nie powinien propagować sportu tego co jest jego pasją i fajnym spędzonym czasem. Zdaniem biskupa powinien nie ręce trzymać na sztangach i atlasach, a na miejscach intymnych dziewczynek /chłopców.

0
Sylwetkazadychę

Obrzydliwe pomówienie. Jeżeli jest tobie znany konkretny ksiądz, który dopuszcza się przestępstwa, powinieneś o tym poinformować odpowiednie służby. Ale ty nic takiego nie wiesz, jedynie powtarzasz tą nagonkę na księży, prawda? A może skrytykujesz islam? Nie? A jest za co. Już za sam fakt, że nazywa nas "Kafirami" i nakazuje mordować, jak np. sura 9:5 i dziesiątki innych. Ale tu trzeba odwagi, bo karą za krytykę islamu jest śmierć, a opluwać Kościół katolicki można do woli.

0
jafrap

Widać będąc księdzem trzeba z biskupem i hobby konsultować...

0
nuras

biskup zazdrosci kaloryfera pwenie:)

0
Brasil82

jest taki deficyt księży ze na pewno go nie wywalą, szkoda ze to taki ciemnogród

0
Sylwetkazadychę

"Ciemnogród"? Zapraszamy do "postępowej" Europy zachodniej. Naprawdę. Jak tak bardzo masz cierpieć w owym "ciemnogrodzie", to nie czekaj dłużej i zamieszkaj w jednej z licznych stref szariatu w Szwecji, Anglii, Niemczech, Francji, Belgii... Tam znajdziesz "postęp" i "tolerancję" - z naciskiem na to drugie. Możesz mieć problem z przeżyciem, ale zawsze to daleko od tego okropnego "ciemnogrodu", prawda?

0
Medalik1980

Tak czułem że wreszcie się ktoś nim zainteresuje.Wyslannicy ojca dyrektora są czujni:-)

0