Cyrków związanych z walką dwóch gigantów ciąg dalszy. Kilka dni temu Martyn Ford ogłosił na swoich social mediach, że mecz bokserski z irańskim Hulk został odwołany. Co ciekawe Sajad Gharibi twierdzi, że to Martyn Ford wycofał się z walki i planuje pozwać go za naruszenie umowy.

 

Polecamy również: Walka Martyn Ford vs Sajad Gharibi “Irański Hulk” odwołana

Mocno nagłośniona medialnie walka miała dostarczyć fanom wielu wrażeń. Już podczas przygotowań do meczu bokserskiego irański Hulk popisywał się niektórymi ze swoich niekonwencjonalnych metod treningowych.

W lutym doszło do spotkania Gharibiego i Forda w Dubaju. Martyn zaatakował przeciwnika i popchnął go na ziemię. Po tym incydencie Hulk zalał się łzami, dzieląc się z fanami informacją, że jego rodzina wyrzekła się go. W poniedziałek Ford powiedział, że jego mecz bokserski z Gharibi został odwołany. Zasugerował, że jego rywal się wycofał, ale ten teraz twierdzi inaczej. W niedawnym poście na Instagramie The Iranian Hulk mówi, że Ford „nie chce walczyć ze mną ani żadnymi innymi wojownikami”. Oprócz tego jego zespół zamierza pozwać Forda za naruszenie umowy. 

„Trenowałem w temperaturze poniżej zera od miesięcy, schudłem, aby być gotowym na mecz. Zgodnie z umową zawodnik nie ma  prawa do odwołania walki. Walka wciąż trwa dla mnie znowu! Jest to sprzeczne z umową i mój zespół prawny zaczął działać. To żart stulecia a nie walka stulecia”.

 

Zarówno Ford, jak i Gharibi twierdzą, że nadal zamierzają walczyć. Tylko z kim? Niestety wychodzi na to, że nie ze sobą. Ciekawi jesteśmy, jak potoczy się dalej ich konflikt.

Komentarze (4)
TomQ-MAG

Irański Hulk obsrał zbroje, widac było na konferencji, że 90% jego zdjeć w necie to fejk i wyglada przy Martynie jak minimajk, a nie hulk

3
zybi85

Ford jest gigantem ale ten drugi zwykły knur jakich w McDonaldzie wielu...

5
lordknaga

iranski guziec chce kogos pozywac :D to jego powinni pozwac za to na kogo sie robil w internecie a jak wyglada naprawde - pierwsza taka sprawa a sporo takich patusow by sie moze czegos nauczylo, klamstwo ma krotkie nozki a w internecie nic nie ginie :-)

5
maciej86opp

Hulk powinien Fordowi jeszcze podziękować za to że go nie będzie bił

1