Hulk Hogan (68 l.) rozpoczął swoją zawodową karierę wrestlingową w 1977 roku. Zdobył uznanie na całym świecie podczas występów w WWF (World Wrestling Federation), która jest obecnie WWE (World Wrestling Entertainment). Hogan stał się niejako ikoną wrestlingu i bardzo charyzmatyczną postacią w tym sporcie. Zrobił też całkiem niezłą karierę w Hollywood. Zaczynając od epizodu w Rocky III,  Hogan wkroczył w świat aktorstwa z impetem. Grał główną postać w kultowym serialu Grom w raju.

Kariera we wrestlingu jest już przeszłością, ale Hogan zawsze będzie pamiętany jako jeden z najbardziej utalentowanych i popularnych wrestlerów. Ostatnio podzielił się swoimi 4 zasadami, jakimi kieruje się w życiu, pokazując przy tym całkiem niezłe jak na swój wiek bicepsy. 

„Zasady Hulka 

1. Trenuj 

2. Jedz witaminy 

3. Odmawiaj swoje modlitwy 

4. Uwierz w siebie BRACIE” . 

Rady wydają się banalne, ale są niezwykle przydatne. Te podstawowe zasady w życiu sprawiły, że 68-letni Hogan cieszy się zdrowiem i dobrą formą fizyczną i psychiczną. Czekamy na biografię Hulka z Chrisem Hemsworthem w roli głównej, którą ma wyprodukować Netflix. Niestety ze względu na pandemię, zdjęcia do dokumentu zostały zawieszone. Pamiętacie czasy, kiedy wrestling był popularny i z niecierpliwością czekało się na wieczorne show w MTV?

 

Polecamy również: Hulk Hogan schudł 11 kilogramów

 

 

Komentarze (8)
lodzianin1

Dobrze się trzyma

1
K0currro

Johnson przy nim wyglada na mlodszego gnojka, ktory sie stawia i zaraz dostanie lanie przez kolano.

0
lordknaga

to fotka sprzed kilku albo nawet nastu lat ;-)

1
K0currro

Wiem. Podobnie jak Hogana. Wciaz nie zmienia to faktu.

0
MikeCzajson

Kultowa postac z Grom w raju nawet zaśmiane.
Hulk zawsze trzymał formę na YT kiedys widziałem jego walke z Brock Lesnar niby te walki sa reżyserowane ale nie o to chodzi. Gość ruszał się bardzo sprawnie a mial wtedy już z pięć dych na karku.

0
F1.08

Ech...czlowiek sie wychowal na nim i MTV :) Poczatek lat 90tych jak kablowke zalozyli na osiedlu.

1
modlic

Nie miałem kablówki, mieszkałem w starej kamienicy.
Ale zazdrościłem tym co mieli Filmnet.

0
modlic

Za komuny oglądało się WWF World wrestling federation na Sky One.

0