Terry Gene Bollea, znany pod pseudonimem Hulk Hogan, jest uważany za jednego z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy zapaśników wszech czasów. Zwrócił na siebie uwagę jako zawodowy zapaśnik pod sztandarem World Wrestling Federation (WWF) w latach 80. i 90. XX wieku. Legenda wrestlingu pięciokrotnie zdobyła mistrzostwo WWF. Oprócz wielu innych wyróżnień jest sześciokrotnym mistrzem WCW i jest rekordzistą pod względem ilości zwycięstw z rzędu. Hogan na krótko odszedł od wrestlingu, aby realizować się jako aktor. Wystąpił między innymi w trzeciej odsłonie kultowej, klasycznej serii filmów o Rocky z Sylvestrem Stallone. 

W niedawnym filmie opublikowanym na YouTube inny weteran pro wrestlingu Kurt Angle, udzielając wywiadu ujawnił, że Hogan nie czuje dolnej części ciała na skutek ostatniej operacji kręgosłupa.

„Hogan ponownie przeszedł operację kręgosłupa. Miał wycięte nerwy z dolnej części ciała. Nie czuje jej, więc używa laski do chodzenia. Myślałem, że jest mu potrzebna, bo bolą go plecy, ale on nie ma żadnych dolegliwości. On nic nie czuje. Naprawdę współczuję Hoganowi. Włożył całe serce i duszę w ten biznes i to go pochłonęło. To facet, który zrewolucjonizował pro wrestling. Mam dla niego wielki szacunek”.

Hulk Hogan nadal inspiruje miliony swoich fanów na Instagramie regularnymi aktualizacjami. Niedawno 69-latek pokazał swoje wspaniałe bicepsy, a także podzielił się czterema zasadami życia Hulka i zachęcał swoich zwolenników do zdrowego stylu życia. Niestety tak jak w przypadku Ronnie Colemana, czasami właśnie tak kończą dawniej uwielbiane i podziwiane gwiazdy sportu. 

https://youtu.be/kC0BYOhsgK8

Komentarze (2)
Gats 2

Kurde, on wygląda strasznie, gorzej niż 70-letni rolnik.

0
M-ka

Ale żyje... Dużo ludzi wygląda młodo, nie eksploatują się tak jak on i umierają.
Zresztą w tym wieku mało kto wygląda świeżo :) .

0