Flex Wheeler jest uznawany za jednego z najlepiej wyglądających kulturystów swojej epoki. Jego kariera trwała od lat 90. do połowy lat 2000 i chociaż u jej szczytu nie był w stanie wygrać Mr. Olympia, to zdołał czterokrotnie wywalczyć prestiżowy tytuł Arnold Classic. Utrzymanie światowej klasy sylwetki przez jakby nie patrzeć spory okres wiązało się z wieloma wyrzeczeniami. W 2019 roku doświadczył osobistej tragedii, kiedy został pilnie przewieziony do szpitala. Miał zakrzepicę i niewydolność nerek. Podczas nagłej operacji Wheelerowi amputowano prawą nogę.

Polecamy również: Flex Wheeler po amputacji stracił sporo mięśni

Polecamy również: Flex Wheeler podda się operacji kręgosłupa

Potem zmagał się z Covid-19, miał ostrą niewydolność nerek i doznał poważnego uszkodzenia płuc. Miał także operację kręgosłupa. Legenda kulturystyki teraz po raz kolejny musiał poddać się zabiegowi operacyjnemu. Niedawno zdradził, że cierpi na dyskomfort w barkach i musiał mieć operację. Po zabiegu niestety ból był nie do zniesienia i musiał zostać powtórzony.

“Nie są w stanie opanować mojego bólu – więc nadal leżę w szpitalu. Jezu, ilość bólu, który odczuwam, przez który przeszedem przez ostatnie lata to naprawdę po prostu zakrzywienie umysłu. POMOCY. JEZUS POMÓŻ MI. Amen” – napisał Flex Wheeler 

 

W ciągu ostatniego roku Flex razem z Andrew Jackedem, pomagając kulturystom przygotować się do pokazów. Udzielał im porad dotyczących treningu i pozowania. Doświadczenie zdobyte od legendy, takiej jak Wheeler, było z pewnością nieocenione. W tej chwili nie jest jasne, jak długo Wheeler pozostanie w szpitalu, ale na pewno będzie informować fanów na bieżąco o stanie swojego zdrowia. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.

Komentarze (1)
lordknaga

wiek wiekiem ale to jest wrak czlowieka... ledwo cien samego siebie, legenda bedzie na zawsze, ludzie tak najezdzaja na ronniego i jego problemy z kregoslupem a moim zdaniem to wlasnie flex jest tym najbardziej pokrzywdzonym topowym zawodnikiem z lat 90, ktory zmaga sie z problemami zdrowotnymi od prawie 2dekad i dalej zyje i sie nie poddaje. zdrowia.

1