Legendarny kulturysta Arnold Schwarzenegger ma 73 lata i przeszedł wiele zabiegów na sercu w swoim życiu, ponieważ rodził się z niedomykalnością zastawki aortalnej. Pamiętacie pewnie, że w maju 2020 roku odbyła się pilna operacja, podczas której prawie stracił życie. Po każdej operacji jego pytanie brzmi: „Kiedy mogę wrócić do ćwiczeń?” Mimo przeciwności losu i problemów ze zdrowiem, osiągnął niesamowity sukces zarówno w sporcie, jak i biznesie. Chyba nie ma na świecie osoby, która by go nie znała. Zaledwie dwa tygodnie po ostatniej operacji na otwartym sercu, Arnold Schwarzenegger został przyłapany podczas jazdy na rowerze.

Polecamy również: Arnold Schwarzenegger w szpitalu!

Wszyscy jego fani wiedzą, że siedmiokrotny zdobywca tytułu Mr. Olympia, uwielbia rowerowe przejażdżki po mieście. Zadowolony macha wtedy przyjaciołom, sąsiadom i fanom. 

„Właśnie wybrałem się na swoją pierwszą przejażdżkę rowerem od czasu operacji serca i czuję się dobrze.”- poinformował Arnold.

Komentarze pod filmikiem były oczywiście pozytywne, a fani pisali m. in. „Moja motywacja od pierwszego dnia.”, „Tak! Mój Terminator!”, „Tak trzymaj, sir!”.

Polecamy również: Arnold Schwarzenegger na przejażdżce rowerowej wciąż w doskonałej formie!

Terminator przeżył. Oby żył jak najdłużej! Życzymy zdrowia.

Komentarze (2)
lordknaga

a kto chce byc warzywem i sie nie ruszac? nie spowolnila ta operacja tez jego kariery filmowej, arnold bedzie gral w trojaczkach(druga czesc blizniakow) i trzecim bratem bedzie eddie murphy, do tego bedzie gral w nowym konanie 'starego conana' i dopiero co ogloszono, ze bedzie gral jedna z glowych rol w nowym miniserialu netflixa 'Outrider' bedzie bezwglednym szeryfem, ktory wraz ze swoja druzyna, bedzie polowal na znanego przestepce :-)

3
Ganczar666

Jakby operacja była na NFZ to by po zabiegu nie miał siły podetrzeć się. :-)

5