Arnold Schwarzenegger (71 l.) uczestniczył w wydarzeniu sportowym Arnold Classic Africa, gdzie podczas nagrywania filmiku pewien mężczyzna kopnął go w plecy! Człowiek ten pojawił się nagle i zaatakował legendarnego kulturystę. Do incydentu doszło w Centrum Kongresowym Sandton w Johannesburgu w Południowej Afryce. Mężczyzna został natychmiast obezwładniony przez ochronę. Na filmie możecie usłyszeć jak prawdopodobnie krzyczy „Pomóż mi, potrzebuję kolejnej nerki”. Na szczęście wydaje się, że Schwarzeneggerowi nic poważnego się nie stało. Napisał post na Twitterze, aby jego fani wiedzieli, że jest cały i zdrowy.

„Dziękuję za obawy, ale nie ma się czym martwić. Myślałem, że tłum mnie popchnął, co zdarza się bardzo często. Zdałem sobie sprawę, że zostałem kopnięty, kiedy zobaczyłem wideo tak jak wy wszyscy. Cieszę się, że ten idiota nie przeszkodził mi w moim Snapchacie.”

Cieszymy się, że Schwarzenegger nie został ranny w wyniku tego niedorzecznego incydentu. Z pewnością teraz ochrona zostanie postawiona na nogi.

https://youtu.be/1Ti9Hd-JCtY