Joseph Baena pragnie podążać śladami ojca Arnolda Schwarzeneggera, co nie raz już udowodnił. Wystarczy jedno spojrzenie na Baenę, by zobaczyć podobieństwo do legendarnego ojca. Joseph zainteresował się kulturystyką podobnie, jak jego tata wiele lat temu. Kilka razy pisaliśmy już o potomku legendy.

 

Polecamy również: Joseph Baena wygląda zupełnie jak Arnold Schwarzenegger

Polecamy również: Joseph Baena pójdzie w ślady ojca?

Obecnie Joseph trenuje w domu. Na Instagramie napisał, że teraz jest też doskonały moment, aby ćwiczyć umiejętność pozowania. Zrobił zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wykonuje jedną z najbardziej kultowych pozycji, która była znakiem rozpoznawczym jego ojca.

 

 

Przyznajcie, że podobieństwo między Baeną a Arnoldem jest oszałamiające! To nie pierwszy raz, kiedy Joseph Baena próbuje zapozować tak, jak robił to Arnold. Może nie zawsze wychodzi mu to świetnie, ale z pewnością robi postępy. Ojciec daje mu cenne wskazówki, więc prawdopodobnie to tylko kwestia czasu, kiedy młody pojawi się na scenie. Marzy o tym, by kiedyś osiągnąć taki sukces, jak tata. Czeka go jeszcze długa droga… Jak uważacie, podobny do Arnolda?

Komentarze (11)
lordknaga

o bekarcie arnolda w mediach zawsze bylo najglosniej(ze wszystkich jego potomkow) i widac chce to chlopak wykorzystac i podaza sladami ojca...

1
anubis84

Bo chyba jako jedyny poszedł w te ślady, jak dobrze pamietam ten z prawego łoża to otyły jest.

0
OTTO

Odpowiadając na pytanie:
Są podobni jak ojciec z synem :)

0
domosos

Z twarzy bo co do sylwetki to raczej go nie dogoni.

0
OTTO

Też tak uważam, Arnold jest tylko jeden...

0
AdamZx

Gdyby jego ojcem był jakiś tam Baena to nawet nikt by na niego nie zwracał uwagi ...

0
langrafia

Daj spokój. Ty byś nie wykorzystał tego? Chłopakowi chwali się że w dobre ślady poszedł. Ilu synów sławnych ojców zmarnowała swoje zycień

0
skorupski

A no wiadomo, chłopak chce to wykorzystać arni wiecznie nie bedzie zył.

0
AdamZx

No tak sam nie potrafi się wypromować jedzie na ojcu

0
domosos

Ma taką opcję, bo z lepszą sylwetka to pełno jest takich osób.

0
anubis84

Dokładnie, koleś korzysta ile się tylko da.

0