Gold's Gym w Venice w Kalifornii jest od samego istnienia kojarzona z Arnoldem Schwarzeneggerem. Niestety osoby, które chciałyby zobaczyć ikonę kulturystyki w tym miejscu w najbliższym czasie, nie będą miały tej przyjemności. Dlaczego? Schwarzenegger odmawia trenowania w Gold's Gym. Wygląda na to, że problem dotyczy polityki bezpieczeństwa zdrowotnego siłowni, a właściwie jej braku. Schwarzenegger uważa, że ​​siłownia powinna wprowadzić surowsze zasady dotyczące noszenia masek zasłaniających usta i nos (wcale nie musi tego robić, ponieważ wytyczne rządu są inne).

 

Obecnie w Gold's Gym nie ma obowiązku zakładania maseczki podczas ćwiczeń. W związku z tym Arnold Schwarzenegger mówi, że nie będzie trenował w Gold's Gym, dopóki nie zostanie wprowadzony taki obowiązek lub dopóki nie zostanie wyprodukowana szczepionka przeciw COVID-19. Postawa Arnolda nie powinna nikogo dziwić zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że ma on 72 lata i nie chce narażać się na ryzyko zakażenia. Na szczęście nie będzie musiał całkowicie rezygnować z treningów, ponieważ ma własną, domową siłownię. 

Polecamy również: Arnold Schwarzenegger ćwiczy z nietypowym partnerem

Prezes i dyrektor generalny Gold's Gym Adam Zeitsiff wydał  oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

„Kochamy Arnolda i całkowicie szanujemy jego decyzję. Wiemy, że miejsca do których ludzie się wybiorą, gdy kraj ponownie się otworzy, jest osobistą decyzją którego obywatela. Dla bezpieczeństwa naszych członków i pracowników, którzy wracają na siłownię, wdrożyliśmy kompleksowy, stopniowy plan ponownego otwarcia z rozległymi protokołami sanitarnymi, bezpieczeństwa i dystansu fizycznego zgodnie z przepisami federalnymi, stanowymi i lokalnymi. Zgodnie z wytycznymi hrabstwa Los Angeles członkowie Gold's Gym w Wenecji, muszą nosić maseczki podczas wchodzenia i wychodzenia z siłowni. Personel jest zobowiązany do noszenia rękawiczek i masek na twarz w ramach tych protokołów i chociaż nie wymagamy od członków zasłaniania ust i nosa podczas treningu, zdecydowanie to zalecamy.”

Czy podzielacie opinię Arnolda Schwarzeneggera na temat konieczności noszenia maseczek w siłowni?

Komentarze (12)
paul123

Z maseczką na siłownię to chyba po to żeby się udusić, a zwłaszcza przy robieniu cardio na bieżni.

4
jarabco

Bardzo lubie Arnolda i moj komentarz nie jest konkretnie o nim. Ale denerwuje mnie jak Ci multi milonerzyze swiata rorywki wymadrzaja sie ze swoich odizolowanych posiadlosci i luksusowych zamkow wyposarzonyc w prywatne silownie i salony SPA pouczajac zwyklych przedstawicieli klasy robotniczej jak maja zyc, co jesc, co robic, kogo lubic a kogo nie z calkowitym wysypem najrozniejszych ideologi politycznych. A jesli ich nie sluchasz to jestes smiec i rasista.

2
rarytas1

Arnold nie poucza a odmawia wchodzenia do siłowni w której jak wiadomo łatwo złapać chorobę. Jest już dziadkiem i wcale mnie nie dziwi izolacja

2
Anonim

Kolejny celebryta któremu na starość odwala . Jest w grupie ryzyka to niech siedzi w domu i nie narzeka jak by ktoś miał robić ciężkie siady czy klatę z maską to ma większe zagrożenie życia niż ten covid19 "śmierć pod sztangą"

1
ojan

Przed pandemią byli tacy, którzy dla poprawy własnej wydolności trenowali w maskach ograniczających dopływ powietrza. Mam rok mniej niż on i jeździłem na rowerze w maseczce gdy było to obowiązkowe :).

3
Anonim

Ojan co innego jak ktoś to robi z własnej woli i jest na to gotowy a co innego jak każą to każdemu robić ja mam w dupie bo umiem oddychać podczas wysiłku ale jak tak się rozejrzeć po siłowni to masa ludzi robi na bezdechu więc nawet bez maski na starcie niedotlenienie co dopiero mówić jak ktoś trenuje intensywnie . Wiesz nie chcę cię obrażać ale co innego jadąc na rowerze a co innego jak masz na płaskie 120 nad klatką bez tlenu . Jeszcze gdyby te sieciowe siłownie miały ławki olimpijskie to pół biedy ale bez zabezpieczenia przeważnie są stojaki i tanie ławki . Nie chcę nikogo dyskryminować z uwagi na wiek mimo że to tak wygląda ale nie zgadzam się na dyktaturę mniejszości siłownia miejsce publiczne jak ktoś się boi o zdrowie niech nie idzie i nie przeszkadza innym zwłaszcza że maski gówno dają tylko przeszkadzają .

2
lordknaga

a to ci dopiero, jak nie chce - to niech nie cwiczy, po co on tam komu potrzebny? do tego ma silownie w swojej posiadlosci.

2
masti

Arnold po prostu gwiadorzy i pragnie być w centru uwagi,ma przecież gdzie trenować .
Podobnie jak z innymi modnymi tematami typu ekologia,weganizm,Greta ( :) )

Cenię go jako kulturystę i człowieka ale z tym, co ostatnio wygłasza i robi-absolutnie się nie zgadzam . :)

3
Possible

Być może on ma podpisany jakiś papier z Gold's Gym żeby pokazywać się tam od czasu do czasu, dla ściągnięcia ludzi?
A tak aprops, to ja również mam identyczne podejście co do jego osoby.

1
lordknaga

jemu styki popalilo i poluzowalo mu sie kilka srobek pod deklem, juz jakis czas temu... to co on ostatni robi/pokazuje to w ogole nie smieszne a wrecz tragiczne... jako aktor lata temu bylo spoko no i jako kulturysta do swojej przedostatniej olimpi ale wszystko poza tymi aspektami to dla mnie dramat byl od zawsze u niego.

2
rabbit35

Coraz ciężej mi szanować tego gościa. Im starszy tym staje się większym idiotą. Tu jakieś bzdety w game changers czy jakos tak..teraz pie*dolenie o szczepionkach,które oficjalnie wiadomo po co mają być. Szacunek za to co wniosł do sportu ale za poglądy pies go j*bał

1
nightingal

Im starszy tym głupszy ...

0