Nie jest tajemnicą, że Arnold Schwarzenegger regularnie ćwiczy i w ramach starań o utrzymanie formy, lubi jeździć na rowerze po mieście. Jego ostatnia przejażdżka pokazała nam, że nadal jest w bardzo dobrej kondycji, nawet w wieku 73 lat. Wydaje się, że nic nie może powstrzymać Arnolda przed znalezieniem sposobów na utrzymanie formy. Nawet w ciągu ostatnich kilku miesięcy, kiedy globalna pandemia spowodowała zamknięcie siłowni na całym świecie, mistrzowie kulturystyki wciąż znajdowali sposób, by nadal ćwiczyć.

 

Schwarzenegger na rowerze elektrycznym, który kosztuje około 5000 dolarów poruszał się w maseczce, ale nie stanowiło to dla niego problemu. Widać też było, że mimo wieku nadal ma całkiem niezłe nogi. Oczywiście jak zwykle nie zapomniał o swoich fanach do których machał i którzy bez problemu go rozpoznali. Arnold Schwarzenegger jest ikoną kulturystyki i bez względu na to jaki rodzaj ćwiczeń wykonuje, zawsze przyjemnie jest na niego popatrzeć. Widać, że nie może siedzieć bezczynnie i miło jest zobaczyć go w dobrym zdrowiu i formie!

Źródło zdjęć: dailymail.co.uk

Komentarze (12)
ojan

Trochę za mało jeździ bo brzuszek mu się uwydatnił.

2
Entreri

Popatrzymy jak dozyjesz 70ki. Brzuszek bedzie twoim najmniejszym zmartwieniem.

1
ojan

Na razie mam 71 lat. Na MPJiW w tym roku zająłem 4-te miejsce w kategorii łączonej 50 lat z +55 lat. Niestety mimo tego było nas tylko 5.

6
Bull

Tym razem hejt grubo nie wyszedł

7
Muad"Dib

Gratuluje wytrwałości panie! Brawo.

1
lordknaga

jest wielu kulturystow po 70, ktorzy nawet dalej startuja jak np. bernie cooper. andreas cahling jest kolo 70 po zawale, spralizowana jedna strona twarzy i w formie od lat gdzie bf trzyma grubo ponizej 10%. z tych starszych i kolo wieku arnolda + emerytowanych(tez jak arni) jest bardzo duzo nawet jego oponenci, ferrigno czy zane, wiec jak ktos nie chce miec brzucha, to wiek nie jest zadna wymowka.

2
Piotras_85

Tu coś nie pykło kolega Entreri nie poznał Pana Jana .... chyba wypadałoby przeprosić? :)

3
Bull

Ogon pod siebie i nawiał

2
Entreri

Jestem, jestem - dziwne, ale nie dostale zadnych powiadomien o komentach.
I gratuluje sukcesow i winszuje zdrowia - zycze jak najwiecej. Jednak mimo to, jest to wciaz mikroskopijna mniejszosc wsrod 70-latkow, gdzie po drodze zdrowie moze posypac sie niezaleznie od tego, co mowia moi przedmowcy, ze "jak ktos chce, to moze".

0
ojan

Jak się chce to się jednak trochę może. Najtrudniej w takim wieku chce się chcieć :) - no i utrzymanie odpowiedniej formy (godnej ikony kulturystyki) jest niezmiernie trudne. Hołduję zasadzie, że kulturysta powinien cały rok mieć stosunkowo dobrą formę.

0
Possible

Entreri -
Ignorancja na poziomie amerykanskim

2
rarytas1

Na ostatniej fotce dziwnie wygląda prawa ręka. Arni miał jakąś operację ?

0