Wiele siłowni na całym świecie powoli się otwiera, a ludzie wracają do aktywnego stylu życia. Pandemia z pewnością nie wpływa pozytywnie na naszą wagę i niejedna osoba przyznaje, że podczas lockdownu przybyło jej kilka dodatkowych kilogramów. Nawet legenda kulturystyki Arnold Schwarzenegger przytył podczas pandemii 4,5 kg. Być może wydaje się to niewiele, ale 7x Mr.Olympia nie czuje się z tym dobrze. Kilka dni temu 73-letni Schwarzenegger udostępnił post na Instagramie, w którym wyjaśnił, że chociaż nadal codziennie trenuje i jeździ na rowerze, to przez pandemię zyskał dodatkowe kilogramy. 

„Kiedy w nocy patrzę na siebie w lustrze i widzę brzuch przeklinam się, mówiąc: Arnold, zdobyłeś 13 tytułów mistrza świata w kulturystyce. Księga Rekordów Guinnessa nazwała Cię „Najlepiej zbudowanym człowiekiem w historii świata” co do diabła stało się z sześciopakiem? Co tu się dzieje? To przygnębiające”.

Jego celem jest teraz powrót do poprzedniej wagi i na pewno będzie musiał odmówić sobie wielu przyjemności. 

„Teraz zobowiązuję się do was wszystkich: w tym miesiącu zamierzam zrzucić wagę i wrócić do 99 kg. Mam zamiar zrobić to do końca marca. Kto jest ze mną?"

Ten post był częścią nowego newslettera, który Schwarzenegger będzie publikować. Planuje regularnie udostępniać treści, które według niego będą interesujące dla fanów. Doskonale wiadomo, że Schwarzenegger to bardzo zajęty i zaangażowany w wiele rzeczy człowiek. Mimo wszystko pandemia na pewno spowodowała, że więcej czasu spędza w domu. Zobaczmy, czy uda mu się osiągnąć wagę docelową do końca marca.

Komentarze (2)
lodzianin1

Juz sie odkleja dziadkowi

2
M-ka

Żenująca reklama szczepionek; "drive thru" i ten drętwy tekst "come with me" :/ .

0