Mimo że ma 73 lata, Arnold Schwarzenegger rzadko odpuszcza trening. Ma nawet w swoim domu całkiem przyzwoicie wyposażoną siłownię, która okazała się przydatna podczas obecnej globalnej pandemii. Podczas gdy siłownie w USA były zamknięte na kilka miesięcy, Arnold mógł spokojnie wykonywać treningi.

Polecamy również: Arnold Schwarzenegger trenuje w plenerze

Na swoim Instagramie ostatnio pokazał, jak wykonał porządny trening pleców. Wykorzystał do tego sztangę typu T i zarzucił całkiem przyzwoity ciężar. Jak wspomniał, jest to jedno z jego ulubionych ćwiczeń na plecy. Legenda kulturystyki nie tylko regularnie dostarcza inspiracji, wskazówek i motywacji sportowcom, ale nadal jest w doskonałej formie, jak na swój wiek i problemy zdrowotne, których doświadczył przez lata. Oczywiście nie byłoby tak, gdyby nie ciężka praca, którą nieustannie wykonuje na siłowni. Zobaczcie mistrza w akcji!

Komentarze (12)
Tomas_h11

Dobre... :)

0
rarytas1

Technika wykonania tego ćwiczenia wymaga poprawy :) , ale kto się odważy pouczać mistrza :)

0
maciej86opp

Z całym szacunkiem dla Arnolda... ale to ćwiczenie chyba nie jest wykonywane poprawnie :) bardzo szarpie i rusza plecami. Łatwo o kontuzję dolnego odcinka kręgosłupa. Do tego pozycja. Plecy wygięte w łuk. No chyba że się nie znam :) Ale i tak szacun. Arni żyj wiecznie :)

1
Gats 2

On to ćwiczenie wykonywał w taki szarpany sposób całe życie, pewnie z 50 lat minimum.
Taki wzorzec ruchowy, nic nie poradzisz:)

1
maciej86opp

Gats 2 zgadzam się z tobą :)

0
Bull

Dajcie spokój, gość daje radę :)

0
OTTO

Niby tak, ale nasz Ojan jest w podobnym wieku i dokłada się bardziej, nie pozwoliby sobie na takie faule.

1
lordknaga

koci grzbiet ale mozna mu wybaczyc bo stary - to sie zna :-D

0
maciej86opp

oglądałem na youtube jego treningi jak był młody i w szczycie formy... generalnie jego treningi wyglądały podobnie :) zero techniki. Duży ciężar i szarpanie.

1
lordknaga

tylko wtedy nie bylo internetu i obroncow techniki :-D

1
basmann

Ciekawe jakby Arni wyglądał gdyby miał porady prawdziwych Polaków, znawców wszystkiego.
Może zrobiłby większą karierę.

3
lordknaga

pewno jak koleman albo i lepiej ,zarejestrowal by sie na forum za 30zl/msc i chlopaki by mu taki cyklon i trening rozpisaly, ze by nie bylo mocnych :-P

0