W październiku ubiegłego roku, Flex Wheeler miał nagłą operację, podczas której została amputowana jego prawa noga. Wheeler to legendarny zawodowy kulturysta i czterokrotny zwycięzca zawodów Arnold Classic. Chociaż nigdy nie zdobył tytułu Mr. Olympia podczas swojej kulturystycznej kariery, to przez wielu jest uważany jako jeden z najlepszych kulturystów wszechczasów. Po operacji nie było mu łatwo i nadal nie jest, ponieważ zmaga się z komplikacjami, jakie ma po zabiegu. Napisał o tym ostatnio na Instagramie. 

Dzień po operacji stent został uszkodzony i w ciągu kilku sekund jego ramię i szyja zaczęły krwawić do tego stopnia, że szyja była tak spuchnięta, że stracił przytomność. Lekarze w porę zareagowali i Flex nie wykrwawił się. Niestety zostały uszkodzone nerwy i ma problem z prawą ręką, która nie jest tak sprawna, jak była wcześniej. Teraz większość czynności wykonuje lewą ręką, ale tego musiał się nauczyć. To naprawdę straszne, że Flex Wheeler musi przechodzić przez to wszystko. Mamy nadzieję, że najgorsze jest już za nim i będzie mógł zyskać chociaż trochę masy. Ważne, że w obliczu tych trudnych chwil, Flex zachowuje pogodę ducha. Trzymamy za niego kciuki.

Komentarze (9)
Kurczak666

Rzadko komentuję. Czy było warto? Czy te komplikacje i problemy ze zdrowiem to wynik wieloletniej kariery proBB?

0
lordknaga

i tak i nie, mial podobno jakas chorobe nerek w przez cale zycie a bb przyspieszyl mu ten proces, do ktorego i tak mogloby dojsc.

0
gokuson

Tak miał chorobę nerek ogniskowe segmentalne stwardnienie kłębuszków nerkowych (FSGS), tak jak Lordknaga napisał BB przyspieszył ten proces. Druga sprawa że w tamtych czasach ('99) choroba była ciężka do ogarnięcia / rozpoznania.

0
anubis84

W poprzednim arcie o tym coś wiecej było napisane, coś z nerkami jak dobrze pamiętam.

0
lodzianin1

Fajny gość, szkoda chłopa bardzo

3
anubis84

Rozumiem że ta noga co na filmiku jest to prawa, i ją mu amputowali później ?

0
domosos

Strasznie to wygląda, takie mieso na wierzchu, a lekarz mówi że ładnie to wsyztsko wyglada.

0
OTTO

I chyba sam ten filmik kręcił ?!!!

0
skorupski

Tak wygląda z tej perspektywy.

0