SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszczyk z brzucha i dolnej czesci ciala!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1203
Witam

Mam zamiar spalic troszke tluszczyku z brzucha , nog i posladkow.
I mam zamiar chodzic na basen 2 x w tyg.Jest to moze nie duza ilosc ale ja zaznacze ze jest to niewielka ilosc ktora chcem spalic .
Mam nawet masywne nogi ale troszke jest na nich tluszczyku,a niechcem ich zmniejszyc tylko poprostu spalic tluszczyk.
NA silowni cwicze ngi ale chcem dodac wlasnie basen.
Tylko ze chcem plywac tylo dolna czescia ciala i wolne ruchy w
wodzie czy tak moze byc?Plywac powolo i bez przerwy prawie, tak moze byc?aby ich nie worsowac

Oczywisie dieta mniej wiecej jest wiec wypowiedz typu dieta i wszystko jesne sa zbedne.

Jaka jest najlepsza pora? Po sniadaniu czy przed kolacja?
Przed treningiem wegle z bialkiem a po samo bialko czy tez troche wegli?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1203
aha nikt sie nie wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3628
siema, mam rade na brzucha, dieta , trening silowy na tygodniu, brzuszki w roznej postaci, do tego bialko i HMB, i beda efekty, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Dieta wiadomo podstawa. Basen dobra sprawa traktuj jako aeroby pływaj normalnie a nie dolna częścią ciała. Jaki ma to sens, że niby ruszając nogami spala się tłuszcz z nóg? Wątpie, żeby tak było ... Ja robię aero na pusty żołądek rano zależy od twojego organizmu ja wychodze na tym na +, w wieczornych godzinach nie widzę zbytnio efektów. zrobiłbym tak 3x basen 3 x siłownia + dieta z obciętymi ww i podwyższonym białkiem oraz zdrowe tłuszcze to podstawa. No i powinno spadać w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30684
więc tak nie masz wpływu na to skąd spalisz tłuszcz robiąc codziennie brzuszki na maxa wcale nie spalisz tzw brzucha ale doprowadzisz do przepalenia mięśni brzucha i będzie jedna wielka*****nia. ćwiczenia aerobowe czyli bieganie, rowerek dodasz basen i będziesz trzymać dietę ale dietę a nie jakieś tam wynalazki typu "jem jedną kanapkę na 10h" i ludzie to dieta nazywają... to jest głodzenie organizmu, więc dział odżywianie tam dobre duszyczki pomogą Tobie ułożyć coś sensownego wiesz obliczysz zapotrzebowanie kaloryczne i odejmiesz 200-300kcl jak za dużo i będziesz sie źle czuć na początku to dodasz kcl ale z wegli lub białka nie tłuszczy! jak zobaczysz ze dobrze idzie i wszystko git możesz spróbować więcej odjąć tak z 500 (od zapotrzebowania początkowego) ale uważaj żeby nie przesadzić ! ok ?
na basenie za******laj jak najwięcej nie baw się w wolne ruchy. tak jak powiedziałem wcześniej !! nie masz wpływu na to skąd spalisz tłuszcz !! najpierw może schudnąć twarz potem np ręce a na końcu nogi i brzuch ale nie jest to zasada wszystko w naszym organizmie uwarunkowanie jest genetycznie to też.
poza tym było 10000 razy ;)
powodzenia możesz fotki wkleić to ocenimy męskim wzrokiem czy nie jest źle i co warto jeszcze stracić by emanować seksem (chyba że jesteś facetem to odpuść naszym starym soczewką fotki..
i jeszcze jedno pisz "chcę" zamiast chcem to wcale nie dodaje Ci animuszu tylko w****ia czytającego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
https://www.sfd.pl/Dlaczego_warto_robić_brzuszki-t333899.html
ilość uwolnionego tłuszczu jest blisko 2x większa z tkanki w pobliżu pracujących mięśni niż w pobliżu odpoczywających

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam mam pytanie czy ktoś słyszał kiedyś coś na temat Stanabolu 50- Stanozolol 50mg/ml?? Jak dawkować i czy można go stosować z Nandrolone Decanoate 2ml ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Pytaj w dziale Doping

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1203
To jak plywac calym cialem czy tylko dolna czescia ciala?

Dodam ze cwicze na silowni na mase i na sile .
Dzieki za wszystkie informacje tylko one sa dla kogos kto ma naprawde duzy problem z dolna czescia ciala,ja chce tyle delikatnie nad ta czescia popracowac ,zadnych bog wie jakis efektow nie chce bo on nie sa mi potrzebne.

Poprostu troche zle sie wyrazilem.

Czepiem sie tym ze cche plywac tylko dolna czesia ciala dlatego ,ze gorna czesc mam wpazadku ,tylko nad dolna chce delikatnie popracowac ,a nie chce zabardzo aby gorna czesc mi spadla,

To jak bym wplywal dolna czescia ciala to z gornej czesci ciala mi spadnie mniej gdybym plywal calym cialem?

Pływajac na basenie nie spale miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Możesz spoko pływać z deską, mięśnie pali trening anaerobowy; póki nie ma zadyszki, jesteś w zakresie aerobowym.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W prosze o porady,pomoc itd.

Następny temat

@Dieta do poprawki.

WHEY premium