SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszczyk z brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Witam,
BArdzo prosze o pomoc. Zalezy mi na zrzuceniu brzuszka. Zaległ mi sie tam spory tłuszcz :(( Niestety moja praca nie pozwala mi na treningi na silowni (poźno wracam z pracy) ale raz w tygodniu gram w piłke i codziennie staram sie cwiczyc na stepperze (pol godziny). Do tego biore TSE (od 2 tygodni). Ograniczyłem jedzenie i w zasadzie nie jem kolacji (no chyba ze mnie nacisnie to wtedy 1-2 wafle ryżowe, ale najpoźniej o 19).
Co zrobić, jakie odżywki redukcyjne, jakie cwiczenia w domu??
Bardzo prosze o pomoc. Zaniedbałem brzuch i teraz chciałbym to naprawic.
Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 85

Wzrost: 179

Obwód klatki: 104

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: siedząca praca od rana do wieczora

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: raz w tygodniu piłka (1,5 godziny), codziennie 0,5 godziny na stepperze

Odżywianie: w zasadzie lubie wszystko i wszystko jem :(

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak ograniczeń

Preferowane formy aktywności fizycznej: treningi domowe (od 0,5 do 1 h dziennie)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: TSE

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: niegdy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Po 1. Tłuszczu nie spala się miejscowo. To fizycznie niemożliwe.
Po 2. Spalacze to tylko dodatek. Jakieś 5% sukcesu.
Po 3. Jakieś 65% sukcesu to dieta.
Po 4. Jakieś 30% sukcesu to trening.
Po 5. Ogromny błąd to niejedzenie kolacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
hEJ, jestem w tych sprawach cienki wiec moze cos poradzicie co i jak robic?
Bede bardzp wdzieczny.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Przejrzyj trening domatora. W domu bez sprzętu można też wypracować świetną sylwetkę. A wykorzystajemy tylko wagę swojego ciała i "przyrządy" ogólnie dostępne w każdym domu typu krzesła itp.
Co do diety. Poczytaj posty podwieszone. Potem ułóż przykładowy rozkład dnia, a my poprawimy.
Podstawy to 5-6 posiłków co 2-3 godziny. W każdym posiłku pełnowartościowe białko. Węglowodany najlepiej o jak najniższym IG. Nie dotyczy to tylko posiłku po treningowego. Na noc białko typu twaróg/serek wiejski. Zdrowe tłuszcze i warzywa w większości posiłków. Warzywa odpadają przy posiłkach okołotreningowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy wazna przerwa nocnego katabolizmu ?

Następny temat

czy taka dieta bedzie dobra ?

WHEY premium